2. Verfahren
Verfahren
Titel: ROVK VWS-EA Samen beslissen in de praktijk
Beschreibung: Vanuit het programma UZ wordt beoogd om MSZ instellingen te ondersteunen bij de verdere verankering van samen beslissen in de praktijk. Om dit te realiseren wordt ingezet op scholing en opleiding op de werkvloer met het organiseren van interactieve sessies ‘Samen beslissen in de praktijk’. Deze opdracht betreft het ontwikkelen, organiseren en aanbieden van de sessies ‘Samen beslissen in de praktijk’ bij MSZ instellingen die in eerste instantie de Wensenscan hebben ingevuld. Tot deze instellingen behoren algemene ziekenhuizen, revalidatie centra, universitaire medische centra en zelfstandige klinieken .
Interne Kennung: 201865006.028.152
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85312300 Orientierungs- und Beratungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung, 80320000 Ausbildung im medizinischen Bereich, 80500000 Ausbildung, 80521000 Mit Ausbildungsprogrammen verbundene Dienstleistungen, 80530000 Berufsausbildung, 80561000 Ausbildung in Gesundheitsschutz, 80570000 Ausbildung in der Persönlichkeitsentwicklung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: VWS-EA Samen beslissen in de praktijk