See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów i wyrobów medycznych stosowanych w leczeniu żywieniowym.
Beschreibung: Dostawa produktów i wyrobów medycznych stosowanych w leczeniu żywieniowym - 31 zadań asortymentowych.
Vorherige Bekanntmachung: 188970-2026
Interne Kennung: DZPZ.3320.36.26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33692210 Nahrungsmittellösungen für parenterale Ernährung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692510 Intravenöse Flüssigkeiten
5. Los
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie 21
Beschreibung: Zadanie 21 - 2 pozycje asortymentowe
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie 22
Beschreibung: Zadanie 22 - 1 pozycja asortymentowa
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie 23
Beschreibung: Zadanie 23 - 1 pozycja asortymentowa
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie 24
Beschreibung: Zadanie 24 - 2 pozycje asortymentowe
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie 25
Beschreibung: Zadanie 25 - 3 pozycje asortymentowe
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie 26
Beschreibung: Zadanie 26 - 2 pozycje asortymentowe
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie 27
Beschreibung: Zadanie 27 - 1 pozycja asortymentowa
Los: LOT-0028
Titel: Zadanie 28
Beschreibung: Zadanie 28 - 1 pozycja asortymentowa
Los: LOT-0029
Titel: Zadanie 29
Beschreibung: Zadanie 29 - 1 pozycja asortymentowa
Los: LOT-0030
Titel: Zadanie 30
Beschreibung: Zadanie 30 - 1 pozycja asortymentowa
Los: LOT-0031
Titel: Zadanie 31
Beschreibung: Zadanie 31 - 1 pozycja asortymentowa