2. Verfahren
Verfahren
Titel: System Smart ATIS Lublin
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i instalacja systemu ATIS z funkcjonalnościami D-ATIS oraz MET/NAV na lotnisku Lublin (EPLB).
Interne Kennung: 118/MZP/2025/P/JGA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: W postępowaniu „System SMART ATIS Lublin”, oznaczonym znakiem sprawy 034/MZP/2025/P/KBI, złożone zostały dwie oferty, które na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 5) zostały odrzucone, co skutkowało unieważnieniem postępowania. Zamawiający ustalił, iż przyczyną dla której obie oferty były niezgodne z warunkami zamówienia, był niedookreślony sposób wykazania spełniania przez oferowany system zgodności z wymaganiami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia. W przedmiotowym postępowaniu sporządzono szczegółową Tabelę zgodności ułatwiającą Wykonawcom weryfikację oferowanego przedmiotu zamówienia w kontekście poszczególnych wymagań określonych w SWZ. W związku z powyższym, Zamawiający ma uzasadnioną i pilną potrzebę skrócenia terminu składania ofert, na podstawie art. 144 ust. 2 Pzp, do 22 dni, co umożliwi nabycie dla TWR Lublin nowoczesnego systemu wymaganego regulacjami prawnymi i zasadami cyberbezpieczeństwa co w konsekwencji pozwoli na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa i ciągłości pracy systemu. Główne aspekty procedury: Postępowanie prowadzone jest na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32570000 Kommunikationsanlage
5. Los
Los: LOT-0001