2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stacionář se zaměřením na měření parametrů porostního prostředí ve vazbě na růst stromů a jejich vodní provoz
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka stacionáře se zaměřením na měření parametrů porostního prostředí (radiace, teplota, vlhkost, srážky) ve vazbě na růst stromů a jejich vodní provoz (transpirace).
Interne Kennung: 1062
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38431000 Erkennungsgeräte
5. Los
Los: LOT-0001