See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów eksploatacyjnych do przebudowy i remontu sieci wodociągowej i kanalizacyjnej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa do siedziby Zamawiającego materiałów eksploatacyjnych do przebudowy i remontu sieci wodociągowej i kanalizacyjnej, w tym: 1) Część1 - Kształtki PE elektrooporowe (zgodnie z załącznikiem nr 1.1 do SWZ); 2) Część 2 - Nawiertki elektrooporowe (zgodnie z załącznikiem nr 1.2 do SWZ); 3) Część 3 - Kształtki żeliwne (zgodnie z załącznikiem nr 1.3 do SWZ); 4) Część 4 - Łączniki montażowe (zgodnie z załącznikiem nr 1.4 do SWZ); 5) Część 5 - Zasuwy kołnierzowe (zgodnie z załącznikiem nr 1.5 do SWZ); 6) Część 6 – Nasuwki trójdzielne (zgodnie z załącznikiem nr 1.6 do SWZ); 7) Część 7 - Materiały pozostałe (zgodnie z załącznikiem nr 1.7 do SWZ); 8) Część 8 – Hydranty (zgodnie z załącznikiem nr 1.8 do SWZ); 9) Część 9 - Przyłącze przydomowe (zgodnie z załącznikiem nr 1.9 do SWZ); 10) Część 10 - Złącze zaciskowe (zgodnie z załącznikiem nr 1.10 do SWZ); 11) Część 11 - Kształtki mosiężne (zgodnie z załącznikiem nr 1.11 do SWZ): 12) Część 12 – Rury HDPE (zgodnie z załącznikiem nr 1.12 do SWZ); 13) Część 13 - Włazy kanalizacyjne DN 600 (zgodnie z załącznikiem nr 1.13 do SWZ); 14) Część 14 – Kształtki i rury kanalizacyjne (zgodnie z załącznikiem nr 1.14 do SWZ). Szczegółowy opis zamówienia został zawarty w dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: PU-252-27/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44160000 Rohrleitungen, Rohrleitungssysteme, Leitungen, Ummantelungen, Verrohrungen und zugehörige Artikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44470000 Gusseisenerzeugnisse, 42130000 Leitungsventile, Hähne, Rohrarmaturen und ähnliche Vorrichtungen, 44161000 Pipelines, 44162000 Rohrleitungssysteme, 44163000 Rohrleitungen und Formstücke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Kształtki PE elektrooporowe
Beschreibung: Zamówienie przewiduje sukcesywną dostawę kształtek elektrooporowych, zgodnie z opisem wskazanym w Zał. 1.1 do SWZ – Część 1 Kształtki PE - elektrooporowe. Gwarancja jakości i rękojmia za wady na materiały - zgodnie ze wzorem umowy. Szczegółowy opis pozostałych wymagań dotyczących przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia, które są dostępne na stronie internetowej prowadzonego postępowania tj. https://wikopole.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html
Interne Kennung: PU-252-27/25 cz. 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44470000 Gusseisenerzeugnisse, 42130000 Leitungsventile, Hähne, Rohrarmaturen und ähnliche Vorrichtungen, 44163000 Rohrleitungen und Formstücke, 44162000 Rohrleitungssysteme, 44161000 Pipelines
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany ilości zakupywanych Materiałów, tj. zwiększenie (prawo opcji) ilości zakupywanych Materiałów określonych w załączniku nr 1.1 do SWZ - przy czym nie może ono przekroczyć 20% wartości Umowy. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku zaistnienia dodatkowych potrzeb Zamawiającego w zakresie przedmiotu umowy (w szczególności w przypadku konieczności usunięcia awarii nie ujętych w planie remontów). Nabycie Materiałów w ramach prawa opcji nastąpi z zastosowaniem cen określonych w § 4 ust. 4 wzoru umowy. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w terminie obowiązywania umowy i nie stanowi zmiany umowy. O zamiarze skorzystania z prawa opcji, w określonym zakresie, Zamawiający poinformuje Wykonawcę poprzez złożenie zamówienia, zgodnie z § 2 ust. 2 wzoru umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Nawiertki elektrooporowe
Beschreibung: Zamówienie przewiduje sukcesywną dostawę nawiertek elektrooporowych, zgodnie z opisem wskazanym w Zał. 1.2 do SWZ – Część 2 Nawiertki elektrooporowe. Gwarancja jakości i rękojmia za wady na materiały - zgodnie ze wzorem umowy. Szczegółowy opis pozostałych wymagań dotyczących przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia, które są dostępne na stronie internetowej prowadzonego postępowania tj. https://wikopole.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html
Interne Kennung: PU-252-27/25 cz. 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44470000 Gusseisenerzeugnisse, 42130000 Leitungsventile, Hähne, Rohrarmaturen und ähnliche Vorrichtungen, 44163000 Rohrleitungen und Formstücke, 44161000 Pipelines, 44162000 Rohrleitungssysteme
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany ilości zakupywanych Materiałów, tj. zwiększenie (prawo opcji) ilości zakupywanych Materiałów określonych w załączniku nr 1.2 do SWZ - przy czym nie może ono przekroczyć 20% wartości Umowy. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku zaistnienia dodatkowych potrzeb Zamawiającego w zakresie przedmiotu umowy (w szczególności w przypadku konieczności usunięcia awarii nie ujętych w planie remontów). Nabycie Materiałów w ramach prawa opcji nastąpi z zastosowaniem cen określonych w § 4 ust. 4 wzoru umowy. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w terminie obowiązywania umowy i nie stanowi zmiany umowy. O zamiarze skorzystania z prawa opcji, w określonym zakresie, Zamawiający poinformuje Wykonawcę poprzez złożenie zamówienia, zgodnie z § 2 ust. 2 wzoru umowy.
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Kształtki żeliwne
Beschreibung: Zamówienie przewiduje sukcesywną dostawę kształtek żeliwnych, zgodnie z opisem wskazanym w Zał. 1.3 do SWZ – Część 3 Kształtki żeliwne. Gwarancja jakości i rękojmia za wady na materiały - zgodnie ze wzorem umowy. Szczegółowy opis pozostałych wymagań dotyczących przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia, które są dostępne na stronie internetowej prowadzonego postępowania tj. https://wikopole.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html
Interne Kennung: PU-252-27/25 cz. 3
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany ilości zakupywanych Materiałów, tj. zwiększenie (prawo opcji) ilości zakupywanych Materiałów określonych w załączniku nr 1.3 do SWZ - przy czym nie może ono przekroczyć 20% wartości Umowy. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku zaistnienia dodatkowych potrzeb Zamawiającego w zakresie przedmiotu umowy (w szczególności w przypadku konieczności usunięcia awarii nie ujętych w planie remontów). Nabycie Materiałów w ramach prawa opcji nastąpi z zastosowaniem cen określonych w § 4 ust. 4 wzoru umowy. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w terminie obowiązywania umowy i nie stanowi zmiany umowy. O zamiarze skorzystania z prawa opcji, w określonym zakresie, Zamawiający poinformuje Wykonawcę poprzez złożenie zamówienia, zgodnie z § 2 ust. 2 wzoru umowy.
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Łączniki montażowe
Beschreibung: Zamówienie przewiduje sukcesywną dostawę łączników montażowych, zgodnie z opisem wskazanym w Zał. 1.4 do SWZ – Część 4 Łączniki montażowe. Gwarancja jakości i rękojmia za wady na materiały - zgodnie ze wzorem umowy. Szczegółowy opis pozostałych wymagań dotyczących przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia, które są dostępne na stronie internetowej prowadzonego postępowania tj. https://wikopole.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html
Interne Kennung: PU-252-27/25 cz. 4
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany ilości zakupywanych Materiałów, tj. zwiększenie (prawo opcji) ilości zakupywanych Materiałów określonych w załączniku nr 1.4 do SWZ - przy czym nie może ono przekroczyć 20% wartości Umowy. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku zaistnienia dodatkowych potrzeb Zamawiającego w zakresie przedmiotu umowy (w szczególności w przypadku konieczności usunięcia awarii nie ujętych w planie remontów). Nabycie Materiałów w ramach prawa opcji nastąpi z zastosowaniem cen określonych w § 4 ust. 4 wzoru umowy. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w terminie obowiązywania umowy i nie stanowi zmiany umowy. O zamiarze skorzystania z prawa opcji, w określonym zakresie, Zamawiający poinformuje Wykonawcę poprzez złożenie zamówienia, zgodnie z § 2 ust. 2 wzoru umowy.
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Zasuwy kołnierzowe
Beschreibung: Zamówienie przewiduje sukcesywną dostawę zasuw kołnierzowych, zgodnie z opisem wskazanym w Zał. 1.5 do SWZ – Część 5 Zasuwy kołnierzowe. Gwarancja jakości i rękojmia za wady na materiały - zgodnie ze wzorem umowy. Szczegółowy opis pozostałych wymagań dotyczących przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia, które są dostępne na stronie internetowej prowadzonego postępowania tj. https://wikopole.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html
Interne Kennung: PU-252-27/25 cz. 5
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany ilości zakupywanych Materiałów, tj. zwiększenie (prawo opcji) ilości zakupywanych Materiałów określonych w załączniku nr 1.5 do SWZ - przy czym nie może ono przekroczyć 20% wartości Umowy. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku zaistnienia dodatkowych potrzeb Zamawiającego w zakresie przedmiotu umowy (w szczególności w przypadku konieczności usunięcia awarii nie ujętych w planie remontów). Nabycie Materiałów w ramach prawa opcji nastąpi z zastosowaniem cen określonych w § 4 ust. 4 wzoru umowy. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w terminie obowiązywania umowy i nie stanowi zmiany umowy. O zamiarze skorzystania z prawa opcji, w określonym zakresie, Zamawiający poinformuje Wykonawcę poprzez złożenie zamówienia, zgodnie z § 2 ust. 2 wzoru umowy.
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - Nasuwki trójdzielne
Beschreibung: Zamówienie przewiduje sukcesywną dostawę nasuwek trójdzielnych, zgodnie z opisem wskazanym w Zał. 1.6 do SWZ – Część 6 Nasuwki trójdzielne. Gwarancja jakości i rękojmia za wady na materiały - zgodnie ze wzorem umowy. Szczegółowy opis pozostałych wymagań dotyczących przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia, które są dostępne na stronie internetowej prowadzonego postępowania tj. https://wikopole.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html
Interne Kennung: PU-252-27/25 cz. 6
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany ilości zakupywanych Materiałów, tj. zwiększenie (prawo opcji) ilości zakupywanych Materiałów określonych w załączniku nr 1.6 do SWZ - przy czym nie może ono przekroczyć 20% wartości Umowy. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku zaistnienia dodatkowych potrzeb Zamawiającego w zakresie przedmiotu umowy (w szczególności w przypadku konieczności usunięcia awarii nie ujętych w planie remontów). Nabycie Materiałów w ramach prawa opcji nastąpi z zastosowaniem cen określonych w § 4 ust. 4 wzoru umowy. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w terminie obowiązywania umowy i nie stanowi zmiany umowy. O zamiarze skorzystania z prawa opcji, w określonym zakresie, Zamawiający poinformuje Wykonawcę poprzez złożenie zamówienia, zgodnie z § 2 ust. 2 wzoru umowy.
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 - Materiały pozostałe
Beschreibung: Zamówienie przewiduje sukcesywną dostawę materiałów pozostałych, zgodnie z opisem wskazanym w Zał. 1.7 do SWZ – Część 7 Materiały pozostałe. Gwarancja jakości i rękojmia za wady na materiały - zgodnie ze wzorem umowy. Szczegółowy opis pozostałych wymagań dotyczących przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia, które są dostępne na stronie internetowej prowadzonego postępowania tj. https://wikopole.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html
Interne Kennung: PU-252-27/25 cz. 7
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany ilości zakupywanych Materiałów, tj. zwiększenie (prawo opcji) ilości zakupywanych Materiałów określonych w załączniku nr 1.7 do SWZ - przy czym nie może ono przekroczyć 20% wartości Umowy. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku zaistnienia dodatkowych potrzeb Zamawiającego w zakresie przedmiotu umowy (w szczególności w przypadku konieczności usunięcia awarii nie ujętych w planie remontów). Nabycie Materiałów w ramach prawa opcji nastąpi z zastosowaniem cen określonych w § 4 ust. 4 wzoru umowy. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w terminie obowiązywania umowy i nie stanowi zmiany umowy. O zamiarze skorzystania z prawa opcji, w określonym zakresie, Zamawiający poinformuje Wykonawcę poprzez złożenie zamówienia, zgodnie z § 2 ust. 2 wzoru umowy.
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 - Hydranty
Beschreibung: Zamówienie przewiduje sukcesywną dostawę hydrantów, zgodnie z opisem wskazanym w Zał. 1.8 do SWZ – Część 8 Hydranty. Gwarancja jakości i rękojmia za wady na materiały - zgodnie ze wzorem umowy. Szczegółowy opis pozostałych wymagań dotyczących przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia, które są dostępne na stronie internetowej prowadzonego postępowania tj. https://wikopole.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html
Interne Kennung: PU-252-27/25 cz. 8
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany ilości zakupywanych Materiałów, tj. zwiększenie (prawo opcji) ilości zakupywanych Materiałów określonych w załączniku nr 1.8 do SWZ - przy czym nie może ono przekroczyć 20% wartości Umowy. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku zaistnienia dodatkowych potrzeb Zamawiającego w zakresie przedmiotu umowy (w szczególności w przypadku konieczności usunięcia awarii nie ujętych w planie remontów). Nabycie Materiałów w ramach prawa opcji nastąpi z zastosowaniem cen określonych w § 4 ust. 4 wzoru umowy. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w terminie obowiązywania umowy i nie stanowi zmiany umowy. O zamiarze skorzystania z prawa opcji, w określonym zakresie, Zamawiający poinformuje Wykonawcę poprzez złożenie zamówienia, zgodnie z § 2 ust. 2 wzoru umowy.
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 - Przyłącze przydomowe
Beschreibung: Zamówienie przewiduje sukcesywną dostawę przyłączy przydomowych, zgodnie z opisem wskazanym w Zał. 1.9 do SWZ – Część 9 Przyłącza przydomowe. Gwarancja jakości i rękojmia za wady na materiały - zgodnie ze wzorem umowy. Szczegółowy opis pozostałych wymagań dotyczących przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia, które są dostępne na stronie internetowej prowadzonego postępowania tj. https://wikopole.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html
Interne Kennung: PU-252-27/25 cz. 9
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany ilości zakupywanych Materiałów, tj. zwiększenie (prawo opcji) ilości zakupywanych Materiałów określonych w załączniku nr 1.9 do SWZ - przy czym nie może ono przekroczyć 20% wartości Umowy. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku zaistnienia dodatkowych potrzeb Zamawiającego w zakresie przedmiotu umowy (w szczególności w przypadku konieczności usunięcia awarii nie ujętych w planie remontów). Nabycie Materiałów w ramach prawa opcji nastąpi z zastosowaniem cen określonych w § 4 ust. 4 wzoru umowy. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w terminie obowiązywania umowy i nie stanowi zmiany umowy. O zamiarze skorzystania z prawa opcji, w określonym zakresie, Zamawiający poinformuje Wykonawcę poprzez złożenie zamówienia, zgodnie z § 2 ust. 2 wzoru umowy.
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 -Złącza zaciskowe
Beschreibung: Zamówienie przewiduje sukcesywną dostawę złączy zaciskowych, zgodnie z opisem wskazanym w Zał. 1.10 do SWZ – Część 10 Złącza zaciskowe. Gwarancja jakości i rękojmia za wady na materiały - zgodnie ze wzorem umowy. Szczegółowy opis pozostałych wymagań dotyczących przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia, które są dostępne na stronie internetowej prowadzonego postępowania tj. https://wikopole.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html
Interne Kennung: PU-252-27/25 cz. 10
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany ilości zakupywanych Materiałów, tj. zwiększenie (prawo opcji) ilości zakupywanych Materiałów określonych w załączniku nr 1.10 do SWZ - przy czym nie może ono przekroczyć 20% wartości Umowy. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku zaistnienia dodatkowych potrzeb Zamawiającego w zakresie przedmiotu umowy (w szczególności w przypadku konieczności usunięcia awarii nie ujętych w planie remontów). Nabycie Materiałów w ramach prawa opcji nastąpi z zastosowaniem cen określonych w § 4 ust. 4 wzoru umowy. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w terminie obowiązywania umowy i nie stanowi zmiany umowy. O zamiarze skorzystania z prawa opcji, w określonym zakresie, Zamawiający poinformuje Wykonawcę poprzez złożenie zamówienia, zgodnie z § 2 ust. 2 wzoru umowy.
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 - Kształtki mosiężne
Beschreibung: Zamówienie przewiduje sukcesywną dostawę kształtek mosiężnych zgodnie z opisem wskazanym w Zał. 1.11 do SWZ – Część 11 Kształtki mosiężne. Gwarancja jakości i rękojmia za wady na materiały - zgodnie ze wzorem umowy. Szczegółowy opis pozostałych wymagań dotyczących przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia, które są dostępne na stronie internetowej prowadzonego postępowania tj. https://wikopole.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html
Interne Kennung: PU-252-27/25 cz. 11
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44162500 Trinkwasserrohrleitungen, 44163000 Rohrleitungen und Formstücke
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany ilości zakupywanych Materiałów, tj. zwiększenie (prawo opcji) ilości zakupywanych Materiałów określonych w załączniku nr 1.11 do SWZ - przy czym nie może ono przekroczyć 20% wartości Umowy. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku zaistnienia dodatkowych potrzeb Zamawiającego w zakresie przedmiotu umowy (w szczególności w przypadku konieczności usunięcia awarii nie ujętych w planie remontów). Nabycie Materiałów w ramach prawa opcji nastąpi z zastosowaniem cen określonych w § 4 ust. 4 wzoru umowy. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w terminie obowiązywania umowy i nie stanowi zmiany umowy. O zamiarze skorzystania z prawa opcji, w określonym zakresie, Zamawiający poinformuje Wykonawcę poprzez złożenie zamówienia, zgodnie z § 2 ust. 2 wzoru umowy.
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 - Rury HDPE
Beschreibung: Zamówienie przewiduje sukcesywną dostawę rur HDPE, zgodnie z opisem wskazanym w Zał. 1.12 do SWZ – Część 12 Rury HDPE. Gwarancja jakości i rękojmia za wady na materiały - zgodnie ze wzorem umowy. Szczegółowy opis pozostałych wymagań dotyczących przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia, które są dostępne na stronie internetowej prowadzonego postępowania tj. https://wikopole.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html
Interne Kennung: PU-252-27/25 cz. 12
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany ilości zakupywanych Materiałów, tj. zwiększenie (prawo opcji) ilości zakupywanych Materiałów określonych w załączniku nr 1.12 do SWZ - przy czym nie może ono przekroczyć 20% wartości Umowy. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku zaistnienia dodatkowych potrzeb Zamawiającego w zakresie przedmiotu umowy (w szczególności w przypadku konieczności usunięcia awarii nie ujętych w planie remontów). Nabycie Materiałów w ramach prawa opcji nastąpi z zastosowaniem cen określonych w § 4 ust. 4 wzoru umowy. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w terminie obowiązywania umowy i nie stanowi zmiany umowy. O zamiarze skorzystania z prawa opcji, w określonym zakresie, Zamawiający poinformuje Wykonawcę poprzez złożenie zamówienia, zgodnie z § 2 ust. 2 wzoru umowy.
Los: LOT-0013
Titel: Część 13 - Włazy kanalizacyjne
Beschreibung: Zamówienie przewiduje sukcesywną dostawę włazów kanalizacyjnych, zgodnie z opisem wskazanym w Zał. 1.13 do SWZ – Część 13 Włazy kanalizacyjne. Gwarancja jakości i rękojmia za wady na materiały - zgodnie ze wzorem umowy. Szczegółowy opis pozostałych wymagań dotyczących przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia, które są dostępne na stronie internetowej prowadzonego postępowania tj. https://wikopole.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html
Interne Kennung: PU-252-27/25 cz. 13
Haupteinstufung (cpv): 44423700 Elemente von Einstiegschächten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44470000 Gusseisenerzeugnisse
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany ilości zakupywanych Materiałów, tj. zwiększenie (prawo opcji) ilości zakupywanych Materiałów określonych w załączniku nr 1.13 do SWZ - przy czym nie może ono przekroczyć 20% wartości Umowy. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku zaistnienia dodatkowych potrzeb Zamawiającego w zakresie przedmiotu umowy (w szczególności w przypadku konieczności usunięcia awarii nie ujętych w planie remontów). Nabycie Materiałów w ramach prawa opcji nastąpi z zastosowaniem cen określonych w § 4 ust. 4 wzoru umowy. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w terminie obowiązywania umowy i nie stanowi zmiany umowy. O zamiarze skorzystania z prawa opcji, w określonym zakresie, Zamawiający poinformuje Wykonawcę poprzez złożenie zamówienia, zgodnie z § 2 ust. 2 wzoru umowy.
Los: LOT-0014
Titel: Część 14 - Kształtki i rury kanalizacyjne
Beschreibung: Zamówienie przewiduje sukcesywną dostawę kształtek i rur kanalizacyjnych, zgodnie z opisem wskazanym w Zał. 1.14 do SWZ – Część 14 Kształtki i rury kanalizacyjne. Gwarancja jakości i rękojmia za wady na materiały - zgodnie ze wzorem umowy. Szczegółowy opis pozostałych wymagań dotyczących przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia, które są dostępne na stronie internetowej prowadzonego postępowania tj. https://wikopole.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html
Interne Kennung: PU-252-27/25 cz. 14
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44161000 Pipelines, 44163000 Rohrleitungen und Formstücke, 44162000 Rohrleitungssysteme
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany ilości zakupywanych Materiałów, tj. zwiększenie (prawo opcji) ilości zakupywanych Materiałów określonych w załączniku nr 1.14 do SWZ - przy czym nie może ono przekroczyć 20% wartości Umowy. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku zaistnienia dodatkowych potrzeb Zamawiającego w zakresie przedmiotu umowy (w szczególności w przypadku konieczności usunięcia awarii nie ujętych w planie remontów). Nabycie Materiałów w ramach prawa opcji nastąpi z zastosowaniem cen określonych w § 4 ust. 4 wzoru umowy. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w terminie obowiązywania umowy i nie stanowi zmiany umowy. O zamiarze skorzystania z prawa opcji, w określonym zakresie, Zamawiający poinformuje Wykonawcę poprzez złożenie zamówienia, zgodnie z § 2 ust. 2 wzoru umowy.