See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych i wyrobów medycznych dla Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o.
Beschreibung: Dostawa produktów leczniczych i wyrobów medycznych dla Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o., MSB/PN/62/08/2025, których szczegółowy zakres i przedmiot został określony w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 767811-2025
Interne Kennung: MSB/PN/62/08/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
5. Los
Los: LOT-0053
Titel: Część nr 53 - Cytostatyki
Beschreibung: Cytostatyki
Interne Kennung: Część nr 53
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opis opcji w SWZ.
Los: LOT-0054
Titel: Część nr 54 - Produkty lecznicze - cytostatyki
Beschreibung: Produkty lecznicze - cytostatyki
Interne Kennung: Część nr 54
Los: LOT-0055
Titel: Część nr 55 - Produkty lecznicze - cytostatyki
Interne Kennung: Część nr 55
Los: LOT-0056
Titel: Część nr 56 - Produkty lecznicze – Leki stosowane w chemioterapii
Beschreibung: Produkty lecznicze – Leki stosowane w chemioterapii
Interne Kennung: Część nr 56
Los: LOT-0057
Titel: Część nr 57 - Produkty lecznicze - programy lekowe
Beschreibung: Produkty lecznicze - programy lekowe
Interne Kennung: Część nr 57
Los: LOT-0058
Titel: Część nr 58 - Produkty lecznicze - programy lekowe
Interne Kennung: Część nr 58
Los: LOT-0059
Titel: Część nr 59 - Produkty lecznicze - cytostatyki
Interne Kennung: Część nr 59
Los: LOT-0060
Titel: Część nr 60 - Produkty lecznicze - cytostatyki
Interne Kennung: Część nr 60
Los: LOT-0061
Titel: Część nr 61 - Produkty lecznicze - programy lekowe
Interne Kennung: Część nr 61
Los: LOT-0062
Titel: Część nr 62 - Produkty lecznicze - programy lekowe
Interne Kennung: Część nr 62