2. Verfahren
Verfahren
Titel: Subsidiejurist - cluster SO
Beschreibung: Als subsidiejurist zorg jij ervoor dat subsidies niet alleen juridisch kloppen, maar ook écht bijdragen aan maatschappelijke opgaven. Jij vertaalt complexe wet- en regelgeving naar heldere, praktische oplossingen en bent een onmisbare sparringpartner voor collega's, bestuur en subsidieaanvragers. Wil jij jouw juridische expertise inzetten in een afwisselende functie met veel verantwoordelijkheid én zichtbare impact? Dan maken we graag kennis met jou!
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Subsidiejurist - cluster SO
Tipo de procedimiento: Restringido
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
5. Lote
Lote: LOT-0000