See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup części i materiałów do listowych maszyn sortowniczych Siemens IRV 3000
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup części i materiałów do listowych maszyn sortowniczych Siemens IRV 3000
Vorherige Bekanntmachung: 518714-2026
Interne Kennung: BZ.26.380.2026
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30132100 Postverteilanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zakup części i materiałów do listowych maszyn sortowniczych Siemens IRV 3000