61259-2026 - Ergebnis
Tschechien – Netzausrüstung – Dodávka firewallů, serverů, přepínačů a rozvaděčů
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka firewallů, serverů, přepínačů a rozvaděčů
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka 2 ks firewallů, 2ks serverů, 44ks přepínačů a 14ks rozvaděčů, včetně fyzické instalace a vytvoření odpovídající konfigurace pro integraci do stávajícího prostředí Zadavatele, následné zapojení k infrastruktuře Zadavatele a zaškolení personálu v rozsahu změn konfigurace. Předmět veřejné zakázky musí být zcela nový, plně funkční a musí být dodán včetně veškerého potřebného příslušenství. Bližší podmínky dodávky a veškeré technické parametry jsou pak v technické specifikaci tvořící část C. této dokumentace a v návrhu smlouvy, který tvoří část D. této zadávací dokumentace
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32422000 Netzkomponenten
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungVZ_Pírko_Dodávka firewallů