2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Miasta Gostynina w 2026 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Miasta Gostynina w 2026 r., w każdej ilości. 1) Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w całym okresie realizacji umowy odbiór z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, również o utrudnionym dostępie i zagospodarowanie: a) niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych zgromadzonych w pojemnikach oraz w workach, b) odpadów komunalnych gromadzonych w sposób selektywny w pojemnikach lub workach (dotyczy zabudowy jednorodzinnej i zabudowy wielorodzinnej), obejmujących: - papier i tekturę, - szkło, - tworzywa sztuczne, - metal, - opakowania wielomateriałowe, - odpady ulegające biodegradacji stanowiące odpady komunalne, c) pozostałych: - przeterminowane leki i chemikalia, - meble i inne odpady wielkogabarytowe, - zużyte baterie i akumulatory, - zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, - odpady budowlane i rozbiórkowe z gospodarstw domowych, - odpady komunalne typu żużle i popioły paleniskowe wysegregowane i zgromadzone w odrębnych pojemnikach.
Vorherige Bekanntmachung: 524421-2025
Interne Kennung: ZP. 271.1.10.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001