See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na zajištění SW produktů Quadient
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření Rámcové dohody na zajištění licencí produktů Quadient obsahující smluvní podmínky pro plnění dílčích zakázek na zajištění licencí (práva užití) k softwarovým produktům formou subskripce k produktům Inspire od společnosti Quadient, a to na dobu 4 let.
Interne Kennung: N006/25/V00032962
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0001