2. Verfahren
Verfahren
Titel: Groepsaankoop raamovereenkomst voor de uitvoering van technische controles
Beschreibung: Deze groepsaankoop betreft het sluiten van een raamovereenkomst, met één opdrachtnemer per perceel, voor 60 maanden, voor het uitvoeren van alle verder opgesomde technische controles die wettelijk verplicht zijn, zowel periodiek als bij (her)indienststelling, uit te voeren door een Externe Dienst voor Technische Controle die een erkenning heeft verkregen van de FOD Werkgelegenheid, Arbeid en Sociaal Overleg en/of door een andere instantie die hiervoor bevoegd is. De opdracht is opgedeeld in volgende twee percelen: - Perceel 1: ‘Uitvoeren van wettelijk verplichte controles door een Erkende Dienst voor Technische Controle’ – Hoogspanningsinstallaties, laagspanningsinstallaties, liften, hef-en hijswerktuigen, persoonlijke beschermingsmiddelen tegen vallen, detectie-installaties, noodverlichting. ’ - Perceel 2: ‘Uitvoeren van wettelijk verplichte controles door een bevoegde instantie’ – ladders en trapladders, gasdichtheid, opslagtanks, poorten en tribunes’
Interne Kennung: 2026-03/AR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71356100 Technische Überwachung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Uitvoeren van wettelijke verplichte controles door een Erkende Dienst voor Technische Controle_perceel 1
Beschreibung: Hoogspanningsinstallaties, laagspanningsinstallaties, liften, hef-en hijswerktuigen, persoonlijke beschermingsmiddelen tegen vallen, detectie-installaties, noodverlichting.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Uitvoeren van wettelijk verplichte controles door een bevoegde instantie_perceel 2
Beschreibung: Ladders en trapladders, gasdichtheid, opslagtanks, poorten en tribunes.
Interne Kennung: 2
612620-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno2026-03/AR
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 71356100 Servicios de control técnico
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador interno1
LoteLOT-0002
Identificador interno2