612633-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Medizinische Geräte – ÚVN - VoFN Praha - zdravotnické zabezpečení - obměna - Ortopedické síto - Zevní fixátor
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelÚVN - VoFN Praha - zdravotnické zabezpečení - obměna - Ortopedické síto - Zevní fixátor
BeschreibungPředmětem plnění VZ je dodávka jedné soupravy ortopedického síta – zevního fixátoru. Součástí předmětu plnění jsou dále průběžné dodávky spotřebního zdravotnického materiálu (dále také i „SZM“) po dobu 4 let.
Interne Kennung19228/2026-ÚVN
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
LosLOT-0001