612639-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Gasgeräte – Rekonstrukce plynové kotelny
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRekonstrukce plynové kotelny
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je uzavření Smlouvy o dílo na výměnu technologie plynové kotelny v objektu Klementina. Předmětem díla je modernizace vybraného technického zařízení uvnitř stávajícího objektu.
Interne Kennung108/2025
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39721410 Gasgeräte
5. Los
LosLOT-0001