See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielanie świadczeń medycznych w zakresie porad kardiologicznych i badań diagnostycznych (echa serca, próba wysiłkowa) przez lekarzy w Poradni Kardiologicznej Zespołu Poradni Specjalistycznych w Narodowym Instytucie Kardiologii Stefana kardynała Wyszyńskiego – Państwowym Instytucie Badawczym w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie porad kardiologicznych (w tym pierwszorazowych, porad kontynuacyjnych, świadczeń receptowych), nadzór i wykonywanie badań i opisów diagnostycznych: Echo Serca, Próba Wysiłkowa. Zadanie nr 1: udzielanie porad kardiologicznych (w tym porad pierwszorazowych, porad kontynuacyjnych , świadczeń receptowych) Zadanie nr 2 – nadzór i wykonanie badań /opisów diagnostycznych – Echo Serca Zadanie nr 3 – nadzór i wykonanie badań/opisów diagnostycznych – Próba Wysiłkowa
Interne Kennung: K.013.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Udzielanie świadczeń medycznych w zakresie porad kardiologicznych i badań diagnostycznych (echo serca, próba wysiłkowa) przez lekarzy w Poradni Kardiologicznej Zespołu Poradni Specjalistycznych Narodowego Instytutu Kardiologii w Warszawie przy ul. Niemodlińskiej 33 w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od godz. 7.30 do godz. 18.00.
Interne Kennung: K.013.2025