2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna Dostawa Żywności 2026/2027 cz.7
Beschreibung: Sukcesywna dostawa żywności do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Noblistów Polskich w Lesznowoli w roku szkolnym 2026/2027. Zamówienie 1 części Pozostałe produkty spożywcze. Zakres zamówienia został określony w formularzu asortymentowo -cenowym stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 302042-2026
Interne Kennung: ZSP.26.06.2026
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Procedura odwrócona
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15411000 Tierische oder pflanzliche Öle
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sukcesywna dostawa żywności cz. 7
Beschreibung: Pozostałe produkty spożywcze
Interne Kennung: ZSP.26.01.2026 Cz. 7
612665-2026 - Competition
Poland – Miscellaneous food products – Sukcesywna Dostawa Żywności 2026/2027 cz.7
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Previous notice: 302042-2026
Internal identifier: ZSP.26.06.2026
Type of procedure: Other single stage procedure
Main features of the procedure: Procedura odwrócona
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15800000 Miscellaneous food products
Additional classification (cpv): 15411000 Animal or vegetable oils
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: ZSP.26.01.2026 Cz. 7
2. Procedimiento
Procedimiento
Anuncio anterior: 302042-2026
Identificador interno: ZSP.26.06.2026
Tipo de procedimiento: Otro procedimiento de una sola etapa
Principales características del procedimiento: Procedura odwrócona
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 15800000 Productos alimenticios diversos
Clasificación adicional (cpv): 15411000 Aceites animales o vegetales
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: ZSP.26.01.2026 Cz. 7