See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SICK MAIHAK GmbH gamintojo MCS100E ir EURO FID 3010 įrenginių techninės priežiūros bei remonto paslaugų pirkimas
Beschreibung: Perkamos SICK MAIHAK GmbH gamintojo MCS100E ir EURO FID 3010 įrenginių techninės priežiūros paslaugos 24 mėnesiams ir SICK MAIHAK GmbH gamintojo MCS100E ir EURO FID 3010 įrenginių remonto paslaugos 100 valandų per sutarties galiojimo laikotarpį. Nurodyti paslaugų kiekiai maksimalūs.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0