612689-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Feuerversicherungen – Brandverzekering Gemeente Nijkerk en Gemeente Leusden
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBrandverzekering Gemeente Nijkerk en Gemeente Leusden
BeschreibungBrandverzekering Gemeente Nijkerk en Gemeente Leusden Ingaande op 31-12-2025 tot 31-12-2028 met tweemaal de mogelijkheid tot verlenging met een periode van 12 maanden, met jaarlijkse premiebetaling. Voor nadere informatie verwijzen wij u naar het Programma van Eisen.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelPerceel 1
BeschreibungBrandverzekering Gemeente Nijkerk
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenIngaande op 31-12-2025 tot 31-12-2028 met tweemaal de mogelijkheid tot verlenging met een periode van 12 maanden, met jaarlijkse premiebetaling. Voor nadere informatie verwijzen wij u naar het Programma van Eisen.
LosLOT-0002
TitelPerceel 2
BeschreibungBrandverzekering Gemeente Leusden
Interne Kennung2