612689-2026 - Ergebnis
Kroatien – Computerbezogene Geräte – Računalna oprema
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Računalna oprema
Beschreibung: Predmet nabave je računalna oprema.
Interne Kennung: MV-04/2025
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Ograničeni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Osobna računala i monitori
Beschreibung: Grupom 1 obuhvaćena je nabava računalne opreme Kategorije 1 - Osobna računala i monitori, sukladno zahtijevanim tehničkim specifikacijama, troškovnicima i ostalim zahtjevima koji će se preciznije odrediti u pozivu na dostavu ponuda za svaku zasebnu nabavu. Kategorija 1. - Osobna računala i monitori obuhvaća: stolna računala, prijenosna računala, All-in-one računala, tablet računala, monitore te po potrebi drugu računalnu opremu opće namjene koju Naručitelj odredi u pozivu na dostavu ponuda.
Interne Kennung: MV-04/2025-1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 30213300 Tischcomputer, 30213200 Tablettcomputer, 30231300 Bildschirme
Los: LOT-0002
Titel: Računalna oprema za posebne namjene
Beschreibung: Grupom 2 obuhvaćena je nabava računalne opreme Kategorije 2 - Računalna oprema za posebne namjene, sukladno zahtijevanim tehničkim specifikacijama, troškovnicima i ostalim zahtjevima koji će se preciznije odrediti u pozivu na dostavu ponuda za svaku zasebnu nabavu. Kategorija 2. - Računalna oprema za posebne namjene obuhvaća: posebne računalne konfiguracije, klastere, radne stanice, poslužitelje (servere) te po potrebi drugu računalnu opremu za posebne namjene koju Naručitelj odredi u pozivu na dostavu ponuda.
Interne Kennung: MV-04/2025-2