2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém – dodávka edukačních, motivačních a prezentačních předmětů
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude pořízení edukačních, motivačních a prezentačních předmětů pro Ministerstvo dopravy, příp. Řídicí orgán OPD3. Zejména půjde o pořízení níže uvedených komodit. V rámci DNS mohou být pořizovány libovolné dodávky dle příslušných komoditních skupin identifikovaných v zadávací dokumentaci. Konkrétní předmět veřejných zakázek, jeho technické podmínky, doba a místo plnění a obchodní a platební podmínky budou vždy podrobně vymezeny v jednotlivých výzvách k podání nabídek dle § 141 zákona v rámci DNS. Demonstrativní výčet pořizovaných komodit: psací potřeby, bloky, diáře, papírové, plastové a textilní tašky, drobné prezentační a motivačně edukační předměty pro děti (tužky, pravítka, pastelky, omalovánky, klíčenky, hry a hlavolamy…), sportovní náčiní (švihadla, frisbee…), pohotovostní, bezpečnostní či reflexní předměty pro chodce, motoristy a cyklisty (odrazky, výstražné blikačky, předměty s reflexními prvky, pohotovostní nářadí…), svítilny, USB disky, powerbanky, deštníky, pláštěnky, batohy, lahve, hrnky, trička apod. Součástí předmětu plnění veřejných zakázek je i zajištění potisku, polepu, gravírování, ražby, výšivky, vypálení nebo jiné umístění vizuálního loga, grafiky či nápisu na propagační předmět, dále je součástí veřejné zakázky balení a dodání do místa plnění.
Interne Kennung: VZ-25-072/2024
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39294100 Informations- und Werbeerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste, 79341000 Werbedienste, 22462000 Werbeschriften, 18000000 Kleidung, Fußbekleidung, Gepäckartikel und Zubehör, 39295000 Regenschirme und Sonnenschirme; Gehstöcke und Sitzstöcke, 37400000 Sportgeräte und -ausrüstungen, 37520000 Spielwaren, 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001