612709-2026 - Wettbewerb
Polen – Multimediaausrüstung – Zakup monitorów prezentacyjnych ze statywami z elektryczną regulacją wysokości w ramach projektu „EduLublin - Edukacja w Lublinie” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup monitorów prezentacyjnych ze statywami z elektryczną regulacją wysokości w ramach projektu „EduLublin - Edukacja w Lublinie” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.
BeschreibungZakres zamówienia obejmuje: 1. zakup i dostawę 90 monitorów prezentacyjnych wraz z mobilnymi statywami z elektryczną regulacją wysokości do monitora prezentacyjnego
Interne KennungZP-P-I.271.51.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungZakres zamówienia obejmuje: 1. zakup i dostawę 90 monitorów prezentacyjnych wraz z mobilnymi statywami z elektryczną regulacją wysokości do monitora prezentacyjnego.