See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Z3 - Výstavba laboratorního pavilonu – modulární výstavba II.
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je výstavba nového objektu Pavilonu Z3 v areálu Zadavatele (tj. v areálu Institutu klinické a experimentální medicíny na adrese Vídeňská 1958/9, 140 21 Praha 4 – Krč) na pozemcích parc. č. 2262, 2261/2, 2261/4, 2261/27, 2261/36, 846/3 a 846/6, vše v katastrálním území Krč, obec Praha, ve kterém bude umístěno laboratorní pracoviště, a to formou modulární výstavby.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45223820 Fertigbauelemente und -teile
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: PZ-2024-0000814
Optionen:
Beschreibung der Optionen: viz bod 2. zadávací dokumentace zakázky