612732-2025 - Ergebnis
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – DOSTAWA CIĘŻKIEGO SAMOCHODU RATOWNICZO-GAŚNICZEGO ORAZ SPRZĘTU SPECJALISTYCZNEGO I WYPOSAŻENIA OSOBISTEGO DLA OSP LEWIN BRZESKI
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA CIĘŻKIEGO SAMOCHODU RATOWNICZO-GAŚNICZEGO ORAZ SPRZĘTU SPECJALISTYCZNEGO I WYPOSAŻENIA OSOBISTEGO DLA OSP LEWIN BRZESKI
BeschreibungPrzedmiotem dostawy jest samochód ciężki ratowniczo gaśniczy oraz sprzęt i wyposażenie do jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Lewinie Brzeskim.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
5. Los
LosLOT-0001
TitelDOSTAWA CIĘŻKIEGO SAMOCHODU RATOWNICZO-GAŚNICZEGO DLA OSP LEWIN BRZESKI
BeschreibungDOSTAWA CIĘŻKIEGO SAMOCHODU RATOWNICZO-GAŚNICZEGO DLA OSP LEWIN BRZESKI zgodnie z OPZ załącznikiem nr 1 część A