2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění úklidových služeb pro Klatovskou nemocnici, a.s. 2026 - 2031
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění poskytování úklidových služeb v areálu zadavatele, v souladu s podmínkami ZD, platnými právními předpisy a interními předpisy zadavatele, po dobu 60 měsíců.
Interne Kennung: CN/101/CN/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zadávací dokumentace bude zveřejněna na profilu zadavatele v E-ZAK, ve Věstníku VZ a TEDu. Nabídku může podat jakýkoli kvalifikovaný dodavatel.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911100 Reinigung von Unterkünften, 90919200 Büroreinigung, 90524100 Einsammlung von Krankenhausabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazené změny závazku jsou popsány v čl. 2.6 ZD: § 100 odst. 1 ZZVZ (změna ceny při změně DPH, navýšení cen za měrnou jednotku, změna rozsahu ploch, změna termínu), § 100 odst. 2 ZVZZ (nahrazení dodavatele dalším v pořadí), § 100 odst. 3 ZZVZ (nové další služby obdobného charakteru do 30 % PH VZ).