2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie Gminy Lubań oraz ich transport do Instalacji Komunalnej w Lubaniu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie Gminy Lubań oraz ich transport do instalacji Komunalnej w Lubaniu, w okresie od 02 stycznia 2027 r. do 31 grudnia 2027 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 7 i 8 do niniejszej SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy