See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGA SERWISU TECHNICZNEGO ORAZ NAPRAWY APARATÓW I URZĄDZEŃ MEDYCZNYCH
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa przeglądów technicznych aparatów i urządzeń medycznych, zwanych dalej ,,sprzętem medycznym”. Przedmiot zamówienia obejmuje również naprawy sprzętu medycznego. 2. Usługa będąca przedmiotem zamówienia ma na celu utrzymanie aparatów medycznych w pełnej sprawności techniczno-eksploatacyjnej oraz wydłużenie bezawaryjnego czasu pracy, jak również zapewnienie, iż parametry pracy sprzętu medycznego będą zgodne z założonymi przez producenta wartościami. 3. Szczegółowe zestawienie sprzętu medycznego podlegającego usłudze serwisu technicznego oraz usłudze naprawy zawiera Załącznik nr 1.1-1.23 – Formularz asortymentowo-cenowy. Wykaz sprzętu może ulec zmianie w przypadku wycofania sprzętu medycznego z użytku przez Zamawiającego w trakcie realizacji zamówienia.
Interne Kennung: 241.FZ-072.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: nd
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1-Respiratory Nellcor
Beschreibung: Zadanie nr 1
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2-Respiratory Maquet
Beschreibung: Zadanie nr 2
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 3-Respiratory Air Liquide
Beschreibung: Zadanie nr 3
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 4-Respiratory Acutronic
Beschreibung: Zadanie nr 4
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: 5-Respiratory O-Two Medical
Beschreibung: Zadanie nr 5
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: 6-Respiratory Flight Medical
Beschreibung: Zadanie nr 6
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: 7-Respiratory Lowenstein
Beschreibung: Zadanie nr 7
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: 8-Diatermie ERBE
Beschreibung: Zadanie nr 8
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: 9-Myjnie dezynfektory
Beschreibung: Zadanie nr 9
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: 10-USG Siemens
Beschreibung: Zadanie nr 10
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: 11-USG Esaote
Beschreibung: Zadanie nr 11
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: 12-USG Toshiba Canon
Beschreibung: Zadanie nr 12
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: 13-USG GE
Beschreibung: Zadanie nr 13
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: 14-USG Samsung
Beschreibung: Zadanie nr 14
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: 15-USG BK Medical
Beschreibung: Zadanie nr 15
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: 16-USG Philips
Beschreibung: Zadanie nr 16
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: 17-USG Fujifilm
Beschreibung: Zadanie nr 17
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: 18-USG Hitachi
Beschreibung: Zadanie nr 18
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: 19-USG Mindray
Beschreibung: Zadanie nr 19
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: 20-Aparaty do hemodializy
Beschreibung: Zadanie nr 20
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: 21-endoskopia onkol
Beschreibung: Zadanie nr 21
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: 22-okulistyka
Beschreibung: Zadanie nr 22
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: 23-pompy
Beschreibung: Zadanie nr 23
Interne Kennung: 23