2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa samochodów straży pożarnej - dwóch samochodów typu mikrobus, dwóch lekkich samochodów kwatermistrzowskich i lekkiego samochodu rozpoznawczo-ratowniczego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa łącznie 5 szt. fabrycznie nowych samochodów straży pożarnej (w tym: 2 szt. samochodów typu mikrobus, 2 szt. lekkich samochodów kwatermistrzowskich, 1 lekkiego samochodu rozpoznawczo-ratowniczego) na zasadach opisanych w specyfikacji warunków zamówienia (zwaną dalej "swz"). Samochody oznakowane jako samochody straży pożarnej wyposażone w sygnalizację uprzywilejowania oraz posiadające wyposażenie, które wyspecyfikowano w dokumentacji przetargowej i które wykonawca musi zamontować w pojeździe. 2. Zamówienie podzielone jest na 5 części, z których: część 1 obejmuje dostawę 1 szt. samochodu typu mikrobus, część 2 obejmuje dostawę 1 szt. samochodu typu mikrobus, część 3 obejmuje dostawę 1 szt. lekkiego samochodu kwatermistrzowskiego, część 4 obejmuje dostawę 1 szt. lekkiego samochodu kwatermistrzowskiego, część 5 obejmuje dostawę 1 szt. lekkiego samochodu rozpoznawczo-ratowniczego. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę części zamówienia. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w: 1) załączniku nr 1A do swz dla części 1 postępowania (identyfikator wewnętrzny postępowania WL.2370.11.1.2026), 2) załączniku nr 1B do swz dla części 2 postępowania (identyfikator wewnętrzny postępowania WL.2370.11.2.2026), 3) załączniku nr 1C do swz dla części 3 postępowania (identyfikator wewnętrzny postępowania WL.2370.11.3.2026), 4) załączniku nr 1D do swz dla części 4 postępowania (identyfikator wewnętrzny postępowania WL.2370.11.4.2026). 5) załączniku nr 1E do swz dla części 5 postępowania (identyfikator wewnętrzny postępowania WL.2370.11.5.2026). 4. Warunki dostawy i realizacji zamówienia określono we wzorze umowy - załączniku nr 2 do swz (odpowiednio dla części 1, 2, 3, 4 i 5).
Interne Kennung: WL.2370.11.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen, 34114400 Kleinbusse, 34131000 Pritschenkleinlastwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa samochodu typu mikrobus
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 szt. fabrycznie nowego samochodu typu mikrobus, na zasadach opisanych w specyfikacji warunków zamówienia ("swz"). Samochód oznakowany jako samochód straży pożarnej wyposażony w sygnalizację uprzywilejowania oraz posiadający wyposażenie, które wyspecyfikowano w dokumentacji przetargowej i które wykonawca musi zamontować w pojeździe. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1A do swz. 3. Warunki dostawy i realizacji zamówienia określono we wzorze umowy - załączniku nr 2 do swz (odpowiednio realizowanej dla części zamówienia).
Interne Kennung: WL.2370.11.1.2026
Haupteinstufung (cpv): 34114400 Kleinbusse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Los: LOT-0002
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 szt. fabrycznie nowego samochodu typu mikrobus, na zasadach opisanych w specyfikacji warunków zamówienia ("swz"). Samochód oznakowany jako samochód straży pożarnej wyposażony w sygnalizację uprzywilejowania oraz posiadający wyposażenie, które wyspecyfikowano w dokumentacji przetargowej i które wykonawca musi zamontować w pojeździe. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1B do swz. 3. Warunki dostawy i realizacji zamówienia określono we wzorze umowy - załączniku nr 2 do swz (odpowiednio realizowanej dla części zamówienia).
Interne Kennung: WL.2370.11.2.2026
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa lekkiego samochodu kwatermistrzowskiego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 szt. fabrycznie nowego lekkiego samochodu kwatermistrzowskiego, na zasadach opisanych w specyfikacji warunków zamówienia ("swz"). Samochód oznakowany jako samochód straży pożarnej wyposażony w sygnalizację uprzywilejowania oraz posiadający wyposażenie, które wyspecyfikowano w dokumentacji przetargowej i które wykonawca musi zamontować w pojeździe. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1C do swz. 3. Warunki dostawy i realizacji zamówienia określono we wzorze umowy - załączniku nr 2 do swz (odpowiednio realizowanej dla części zamówienia).
Interne Kennung: WL.2370.11.3.2026
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
Los: LOT-0004
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 szt. fabrycznie nowego lekkiego samochodu kwatermistrzowskiego, na zasadach opisanych w specyfikacji warunków zamówienia ("swz"). Samochód oznakowany jako samochód straży pożarnej wyposażony w sygnalizację uprzywilejowania oraz posiadający wyposażenie, które wyspecyfikowano w dokumentacji przetargowej i które wykonawca musi zamontować w pojeździe. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1D do swz. 3. Warunki dostawy i realizacji zamówienia określono we wzorze umowy - załączniku nr 2 do swz (odpowiednio realizowanej dla części zamówienia).
Interne Kennung: WL.2370.11.4.2026
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa lekkiego samochodu rozpoznawczo-ratowniczego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 szt. fabrycznie nowego lekkiego samochodu rozpoznawczo-ratowniczego, na zasadach opisanych w specyfikacji warunków zamówienia ("swz"). Samochód oznakowany jako samochód straży pożarnej wyposażony w sygnalizację uprzywilejowania oraz posiadający wyposażenie, które wyspecyfikowano w dokumentacji przetargowej i które wykonawca musi zamontować w pojeździe. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1E do swz. 3. Warunki dostawy i realizacji zamówienia określono we wzorze umowy - załączniku nr 2 do swz (odpowiednio realizowanej dla części zamówienia).
Interne Kennung: WL.2370.11.5.2026
Haupteinstufung (cpv): 34131000 Pritschenkleinlastwagen