612780-2025 - Wettbewerb
Polen – Server – Zakup sprzętu serwerowego do Pracowni Metod Oceny
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup sprzętu serwerowego do Pracowni Metod Oceny
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa wyposażenia przeznaczonego do budowy Pracowni Metod Oceny (koncepcja utworzenia stanowisk laboratoryjnych) dla Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej – Państwowego Instytutu Badawczego w Warszawie, wg poniższego zestawienia: 1) Serwer obliczeniowy - 1 szt. 2) Stacja robocza - 2 szt. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej: SOPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ oraz we Wzorze Umowy, której wzór stanowi Załącznik nr 7 do SWZ (dalej: Wzór Umowy lub Umowa).
Interne KennungZZOSE.2611.46.2025.416.MPU[CCN]
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48822000 Computerserver, 48800000 Informationssysteme und Server, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa wyposażenia przeznaczonego do budowy Pracowni Metod Oceny (koncepcja utworzenia stanowisk laboratoryjnych) dla Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej – Państwowego Instytutu Badawczego w Warszawie, wg poniższego zestawienia: 1) Serwer obliczeniowy -1 szt. 2) Stacja robocza- 2 szt. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej: SOPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ oraz we Wzorze Umowy, której wzór stanowi Załącznik nr 7 do SWZ (dalej: Wzór Umowy lub Umowa).