See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sivukampusten kytkimet
Beschreibung: Hankinnan kohteena on: arviolta yhdeksän kappaletta kytkimiä, jotka sopivat nykyisen Juniper-ympäristömme kanssa yhteen.
Vorherige Bekanntmachung: 309589-2025
Interne Kennung: 7976/02.05.03/2026
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48821000 Netzwerkserver
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1