See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Speciális eszközök, szoftverek beszerzése
Beschreibung: Ajánlatkérő oktatási célú neurofeedback szenzorokat, érzékelés fejlesztő eszközöket, mozgásfejlesztő eszközöket, játékokat és füzeteket, vizsgálóeszközöket, kerékpárokat és tricikliket, oktatórobotokat, speciális gyógyászati és technikai eszközöket, továbbá speciális szoftvereket kíván beszerezni. Felhívjuk ajánlattevők figyelmét, hogy a beszerzendő termékek pontos műszaki paramétereit illetve a beszerzendő mennyiséget a műszaki leírás tartalmazza.
Vorherige Bekanntmachung: 307028-2026
Interne Kennung: EKR000233172026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Ajánlatkérő alkalmazta a Kbt. 81. § (5) bek.-ben foglaltakat.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: Vizsgálóeszközök
Beschreibung: - Összesen 1 db Leiter-3 Tesztkészlet 1. rész - Tárgyi összetevők (Keret, kockák, kártyák, kosarak, korongok, formák, stb.) - Összesen 1 db Leiter-3 Tesztkészlet 2. rész - Tesztkönyvek, Kézikönyvek, 50-50 db Űrl., Válaszf., Növ.sk., kiértékelős., gesztus-lap - Összesen 13 db Leiter-3 Vizsgálati űrlap (25 db) - Összesen 13 db Leiter-3 Válaszfüzet (25 db) - Összesen 6 db FAST Családstruktúra Teszt - Összesen 12 db FAST kiegészítő lap (25 db) - Összesen 3 db UNIT2 Tesztkészlet (Kézikönyv, Tesztkönyvek, 50 db Vizsgálati űrl., tárgyi eszközök) - Összesen 16 db UNIT2 vizsgálati űrlap - Összesen 11 db Bayley-III Tesztkészlet 1. rész - Tárgyi összetevők (3+1 csomag) - Összesen 11 db Bayley-III Tesztkészlet 2. rész - Tesztkönyvek, Kézik., 50-50 db Űrl., Társ.-Érz. kérd., Gond. táj. - Összesen 26 db Bayley-III Vizsgálati űrlap (Teljes teszthez) (25 db) - Összesen 26 db Bayley-III Társas-érzelmi és Adaptív Viselkedés kérdőív (25 db) - Összesen 27 db Bayley-III Szűrőteszt Vizsgálati űrlap (25 db) - Összesen 5 db WAIS-IV (Kézikönyvek, Tesztkönyvek, 50-50 db Vizsgálati űrl. és Válaszfüzet; Megoldókulcsok) - Összesen 20 db WPPSI–IV (Kézik., Tesztkönyv, 50-50 db Űrl./2 életkor; 50 db Válaszf./típus; Megoldók., tárgyk.) - Összesen 19 db WISC-IV (Kézikikönyvek, Tesztkönyv, 50-50 db Űrlap, Válaszfüzet; Megoldókulcsok; Mozaik k.) Amennyiben az ajánlatkérő jelen felhívásban vagy az Ajánlati dokumentáció részét képező műszaki leírásban meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra hivatkozik valamely beszerzési tárgy tekintetében, azzal egyenértékű gyártmányú vagy eredetű dolgot, eljárást is elfogad a közbeszerzési eljárásokban az alkalmasság és a kizáró okok igazolásának, valamint a közbeszerzési műszaki leírás meghatározásának módjáról szóló 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján. A részletes műszaki paraméterek meghatározása a közbeszerzési dokumentáció részét képező műszaki leírásban található.
Interne Kennung: EKR000233172026/5
Haupteinstufung (cpv): 39162000 Lehrmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124110 Diagnostiksysteme
Los: LOT-0008
Titel: Kerékpárok, triciklik
Beschreibung: - Összesen 6 db Tandem kerékpár, alumínium váz, teleszkópos villa, szürke színű, 19"/15" Típus: Tandem kerékpár, két személy részére Kialakítás: unisex - Összesen 1 db 4 személyes tandem kerékpár Típus: Többszemélyes tandem kerékpár Kialakítás: 4 fős, egymás mögötti üléspozíciókkal, unisex - Összesen 5 db Rehabilitációs kerékpár / rotor Kialakítás: 2 az 1-ben kialakítás: kéz- és láberősítéshez, unisex Felhasználási terület: rehabilitáció, mobilizáció, izomerősítés, keringésjavítás - Összesen 3 db Összecsukható felnőtt tricikli Kialakítás: unisex - Összesen 3 db 16 hüvelykes 3 az 1-ben gyerek kerékpár Kialakítás: unisex, 3 az 1-ben kialakítás (kerékpár + támasztókerekek + kapaszkodó/karfa) Felhasználási terület: tanulókerékpár, biztonságos kerékpározás 5–8 éves korig - Összesen 4 db 20 hüvelykes, 8 fokozatú, állítható magasságú tricikli - Összesen 3 db Felnőtt magas széntartalmú acél tricikli állítható nyeregmagasság - Összesen 10 db Gyermek sport biztonsági kerékpár sisak védőfelszerelés Típus: Gyermek kerékpáros biztonsági sisak Kialakítás: Levehető teljes arcú (full-face) - Összesen 10 db Felnőtt kerékpáros sisak Kialakítás: Unisex használatra A kerékpárokat összeszerelt állapotban szükséges leszállítani, amely a teljesítés részét képezi. Amennyiben az ajánlatkérő jelen felhívásban vagy az Ajánlati dokumentáció részét képező műszaki leírásban meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra hivatkozik valamely beszerzési tárgy tekintetében, azzal egyenértékű gyártmányú vagy eredetű dolgot, eljárást is elfogad a közbeszerzési eljárásokban az alkalmasság és a kizáró okok igazolásának, valamint a közbeszerzési műszaki leírás meghatározásának módjáról szóló 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján. A részletes műszaki paraméterek meghatározása a közbeszerzési dokumentáció részét képező műszaki leírásban található.
Interne Kennung: EKR000233172026/8
Haupteinstufung (cpv): 34430000 Fahrräder
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18444112 Fahrradhelme
Los: LOT-0010
Titel: Speciális gyógyászati technikai eszközök
Beschreibung: - Összesen 1 db Alsó végtag tornáztató készülék - Összesen 1 db Kar és láb tornáztató készülék - Összesen 1 db aktív-passzív végtagmozgató - Összesen 10 db Akupresszúrás talpmasszírozó - Összesen 1 db Olvasó TV - Összesen 5 db Kommunikátor - Összesen 1 db Hordozható digitális olvasónagyító Azon termék esetében, amely jellegéből fakadóan beüzmelendő, a termék beüzemelése is a nyertes ajánlattevő feladatát képezi. Amennyiben az ajánlatkérő jelen felhívásban vagy az Ajánlati dokumentáció részét képező műszaki leírásban meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra hivatkozik valamely beszerzési tárgy tekintetében, azzal egyenértékű gyártmányú vagy eredetű dolgot, eljárást is elfogad a közbeszerzési eljárásokban az alkalmasság és a kizáró okok igazolásának, valamint a közbeszerzési műszaki leírás meghatározásának módjáról szóló 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján. A részletes műszaki paraméterek meghatározása a közbeszerzési dokumentáció részét képező műszaki leírásban kerülnek meghatározásra.
Interne Kennung: EKR000233172026/10
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33155000 Ausrüstung für Physiotherapie, 33196200 Hilfsmittel für Behinderte, 38510000 Mikroskope
2. Procedimiento
Procedimiento
Anuncio anterior: 307028-2026
Identificador interno: EKR000233172026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Ajánlatkérő alkalmazta a Kbt. 81. § (5) bek.-ben foglaltakat.
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 39162110 Material escolar
5. Lote
Lote: LOT-0005
Título: Vizsgálóeszközök
Identificador interno: EKR000233172026/5
Clasificación principal (cpv): 39162000 Equipamiento de enseñanza
Clasificación adicional (cpv): 33124110 Sistemas de diagnóstico
Lote: LOT-0008
Título: Kerékpárok, triciklik
Identificador interno: EKR000233172026/8
Clasificación principal (cpv): 34430000 Bicicletas
Clasificación adicional (cpv): 18444112 Cascos de ciclista
Lote: LOT-0010
Identificador interno: EKR000233172026/10
Clasificación adicional (cpv): 33155000 Equipos para fisioterapia, 33196200 Aparatos para minusválidos, 38510000 Microscopios