612823-2026 - Ergebnis
Polen – Notfalleinsatzfahrzeuge – Średni samochód ratowniczo-gaśniczy z modułem proszkowym na podwoziu z napędem miejskim 4x2
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚredni samochód ratowniczo-gaśniczy z modułem proszkowym na podwoziu z napędem miejskim 4x2
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa 1 sztuki średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z modułem proszkowym na podwoziu z napędem miejskim 4x2. Przedmiot zamówienia powinien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia, b) być fabrycznie nowy i zgodny z obowiązującymi normami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zał. nr 2 do SWZ – Specyfikacja techniczna, a szczegółowe warunki realizacji zał. nr 4 do SWZ - Projekt umowy.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa 1 sztuki średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z modułem proszkowym na podwoziu z napędem miejskim 4x2. Przedmiot zamówienia powinien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia, b) być fabrycznie nowy i zgodny z obowiązującymi normami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zał. nr 2 do SWZ – Specyfikacja techniczna, a szczegółowe warunki realizacji zał. nr 4 do SWZ - Projekt umowy. Postępowanie nie jest podzielone na części. Zamawiający, zgodnie z art. 139 uPzp, przewiduje tzw. „procedurę odwróconą”.
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak opcji.