See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mięsa i wyrobów mięsnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa mięsa czerwonego, wyrobów z mięsa czerwonego, drobiu i produktów drobiowych oraz tłuszczy zwierzęcych dla 33. Bazy Lotnictwa Transportowego w Powidzu oraz dla 16. Batalionu Remontu Lotnisk w Jarocinie. 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, z zastrzeżeniem, że oferta musi obejmować cały przedmiot zamówienia w ramach wybranego zadania. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na dowolną liczbę zadań, z uwzględnieniem podziału zakresu zamówienia na 8 zadań: Zadanie nr 1: Dostawa mięsa czerwonego do 33. Bazy Lotnictwa Transportowego w Powidzu - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2A do SWZ – „Formularz cenowy” oraz załącznik 3A do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia” Zadanie nr 2: Dostawa wyrobów z mięsa czerwonego i tłuszczy zwierzęcych do 33. Bazy Lotnictwa Transportowego w Powidzu - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2B do SWZ – „Formularz cenowy” oraz załącznik 3B do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia” Zadanie nr 3: Dostawa drobiu do 33. Bazy Lotnictwa Transportowego w Powidzu - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2C do SWZ – „Formularz cenowy” oraz załącznik 3C do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia” Zadanie nr 4: Dostawa przetworów drobiowych do 33. Bazy Lotnictwa Transportowego w Powidzu - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2D do SWZ – „Formularz cenowy” oraz załącznik 3D do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia” Zadanie nr 5: Dostawa mięsa czerwonego do 16. batalionu remontu lotnisk w Jarocinie - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2E do SWZ – „Formularz cenowy” oraz załącznik 3E do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia” Zadanie nr 6: Dostawa wyrobów z mięsa czerwonego i tłuszczy zwierzęcych do 16. batalionu remontu lotnisk w Jarocinie - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2F do SWZ – „Formularz cenowy” oraz załącznik 3F do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia” Zadanie nr 7: Dostawa drobiu do 16. batalionu remontu lotnisk w Jarocinie - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2G do SWZ – „Formularz cenowy” oraz załącznik 3G do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia” Zadanie nr 8: Dostawa przetworów drobiowych do 16. batalionu remontu lotnisk w Jarocinie - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2H do SWZ – „Formularz cenowy” oraz załącznik 3H do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia”
Vorherige Bekanntmachung: 724633-2025
Interne Kennung: 45/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15110000 Fleisch
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa mięsa czerwonego do 33. Bazy Lotnictwa Transportowego w Powidzu
Beschreibung: Dostawa mięsa czerwonego do 33. Bazy Lotnictwa Transportowego w Powidzu - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2A do SWZ – „Formularz cenowy” oraz załącznik 3A do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia”
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: a. Zamawiający określił w formularzach cenowych (załączniki nr 2A-2H do SWZ, stanowiących załączniki do niniejszej specyfikacji) ilości towarów, jakie Wykonawca ma bezwarunkowo dostarczyć w ramach niniejszego postępowania. b. Jeżeli w trakcie realizacji zamówienia okaże się, iż Zamawiający posiada środki finansowe oraz potrzebę zamówienia większej ilości towarów w stosunku do przewidzianych w podstawowym zakresie zamówienia, Zamawiający pozostawia sobie możliwość skorzystania z prawa opcji i zamówienia dodatkowych towarów, zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia i zawartą umową. W przypadku zamówienia dodatkowej ilości przedmiotu zamówienia, Wykonawcy będzie przysługiwało odrębne wynagrodzenie, a rozliczenie będzie następowało na podstawie cen jednostkowych ujętych w ofercie wybranego Wykonawcy i zawartej umowie oraz na warunkach zamówienia podstawowego. c. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zwiększenia ilości asortymentu będącego przedmiotem umowy w ramach prawa opcji maksymalnie do 400% łącznego wynagrodzenia brutto. d. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako prawo opcji jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego i na skutek jego dyspozycji w tym zakresie. Realizacja prawa opcji będzie następowała sukcesywnie, w terminie obowiązywania umowy. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. e. Realizowanie opcjonalnej części będzie wykonywane na podstawie oświadczenia woli Zamawiającego, a Wykonawca będzie zobligowany podjąć się jej realizacji w terminie obowiązywania umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa wyrobów z mięsa czerwonego i tłuszczy zwierzęcych do 33. Bazy Lotnictwa Transportowego w Powidzu
Beschreibung: Dostawa wyrobów z mięsa czerwonego i tłuszczy zwierzęcych do 33. Bazy Lotnictwa Transportowego w Powidzu - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2B do SWZ – „Formularz cenowy” oraz załącznik 3B do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia”
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa drobiu do 33. Bazy Lotnictwa Transportowego w Powidzu
Beschreibung: Dostawa drobiu do 33. Bazy Lotnictwa Transportowego w Powidzu - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2C do SWZ – „Formularz cenowy” oraz załącznik 3C do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia”
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa przetworów drobiowych do 33. Bazy Lotnictwa Transportowego w Powidzu
Beschreibung: Dostawa przetworów drobiowych do 33. Bazy Lotnictwa Transportowego w Powidzu - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2D do SWZ – „Formularz cenowy” oraz załącznik 3D do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia”
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa mięsa czerwonego do 16. batalionu remontu lotnisk w Jarocinie
Beschreibung: Dostawa mięsa czerwonego do 16. batalionu remontu lotnisk w Jarocinie - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2E do SWZ – „Formularz cenowy” oraz załącznik 3E do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia”
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa wyrobów z mięsa czerwonego i tłuszczy zwierzęcych do 16. batalionu remontu lotnisk w Jarocinie
Beschreibung: Dostawa wyrobów z mięsa czerwonego i tłuszczy zwierzęcych do 16. batalionu remontu lotnisk w Jarocinie - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2F do SWZ – „Formularz cenowy” oraz załącznik 3F do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia”
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa drobiu do 16. batalionu remontu lotnisk w Jarocinie
Beschreibung: Dostawa drobiu do 16. batalionu remontu lotnisk w Jarocinie - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2G do SWZ – „Formularz cenowy” oraz załącznik 3G do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia”
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa przetworów drobiowych do 16. batalionu remontu lotnisk w Jarocinie
Beschreibung: Dostawa przetworów drobiowych do 16. batalionu remontu lotnisk w Jarocinie - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2H do SWZ – „Formularz cenowy” oraz załącznik 3H do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia”
Interne Kennung: Zadanie nr 8