See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przebudowa budynku byłej pralni szpitalnej z przeznaczeniem na Zespół Poradni Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej wraz z zagospodarowaniem części terenu i niezbędną infrastrukturą techniczną w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Janusza Korczaka w Słupsku Sp. z o. o. - 115/PN/2025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przebudowa budynku byłej pralni szpitalnej z przeznaczeniem na Zespół Poradni Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej wraz z zagospodarowaniem części terenu i niezbędną infrastrukturą techniczną w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Janusza Korczaka w Słupsku sp. z o.o. wraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie. Dla planowanej inwestycji wydano pozwolenie na budowę.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przebudowa budynku byłej pralni szpitalnej z przeznaczeniem na Zespół Poradni Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej wraz z zagospodarowaniem części terenu i niezbędną infrastrukturą techniczną w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Janusza Korczaka w Słupsku sp. z o.o. wraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie. Dla planowanej inwestycji wydano pozwolenie na budowę. Dokładny opis przedmiotu zamówienia, parametry i wymagania techniczne oraz szczegółowe warunki i wymagania wykonania przedmiotu zamówienia określa Dokumentacja projektowa i STWIORB stanowiąca Część III SWZ a także projekt umowy stanowiący Część II SWZ.
Interne Kennung: 115/PN/2025