2. Verfahren
Verfahren
Titel: vervanging Computer on Wheels (COW's) Amsterdam UMC
Beschreibung: Amsterdam UMC is voornemens om zijn huidige vloot COW's (Computer on wheels) te vervangen. Naar schatting zal het gaan om circa 290 stuks bestemd voor alle medische (verpleeg) afdelingen. Met deze marktconsultatie zouden wij kennis willen maken met de aanbieders in deze markt, wensen wij beeld te krijgen wat voor COW past bij ons concept programma van eisen en wensen gecombineerd met ons budget. En gaan wij graag met leveranciers in overleg om onze uitvraag te verbeteren. 290 COW's naar schatting een opdrachtwaarde tussen de €1.015.000,- en €1.450.000,-
Interne Kennung: RDCOWB01
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33197000 Computerausrüstung für die Medizin
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Amsterdam UMC is voornemens om zijn huidige vloot COW's (Computer on wheels) te vervangen. Naar schatting zal het gaan om circa 290 stuks bestemd voor alle medische (verpleeg) afdelingen. Met deze marktconsultatie zouden wij kennis willen maken met de aanbieders in deze markt, wensen wij beeld te krijgen wat voor COW past bij ons concept programma van eisen en wensen gecombineerd met ons budget. En gaan wij graag met leveranciers in overleg om onze uitvraag te verbeteren.
Interne Kennung: 1