2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Miasta Radymna w 2026 r.”
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Miasta Radymna od właścicieli nieruchomości na których zamieszkują mieszkańcy oraz od właścicieli nieruchomości na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne oraz z PSZOK w okresie 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r.”
Interne Kennung: RG.III.271.12-2.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Miasta Radymna w 2026 r.
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Miasta Radymna od właścicieli nieruchomości na których zamieszkują mieszkańcy oraz od właścicieli nieruchomości na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne oraz z PSZOK w okresie 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r.” Opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych z terenów nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych Miasta Radymna oraz z PSZOK w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, zgodnie z zapisami ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach oraz zgodnie z obowiązującym w czasie trwania umowy Regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie Miasta Radymno (załącznik nr 5 do SWZ) i przepisami prawa miejscowego.