See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vliegveldverlichtingsproducten
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren van vliegverlichtingsproducten voor de voorraad van het ministerie van Defensie. Het Rijksvastgoedbedrijf (RVB) besteedt voor defensie baanrenovaties van vliegvelden aan. RVB besteedt deze baanrenovatie normaliter per vliegveld aan. Dit betreft dan een werken aanbesteding, waarin de vliegveldverlichting is meegenomen. Voor de behoefte aan reserveonderdelen voor vliegveldverlichting koopt RVB normaliter 10% extra vliegveldverlichting in voor Defensie. Dit wordt op voorraad genomen door de Service Dienstvastgoed Defensie (SVD), de eigen vastgoedstoringsdienst van Defensie die hiermee vervanging en onderhoud aan vliegveldverlichting uit kan voeren. Door een beleidswijziging bij Defensie ten gevolge van geopolitieke spanningen, wenst Defensie een voorraad vliegveldverlichting aan te leggen om in staat te zijn 90 dagen lang de verlichting op vliegvelden te kunnen onderhouden en vervangen. Dit overstijgt de 10% aan vliegveldverlichting per baanrenovatie die het RVB normaliter voor Defensie inkoopt. Voor deze aanvullende behoefte zijn geen bestaande overeenkomsten voorhanden bij het RVB of Defensie. Deze aanbesteding dient om overeenkomst(en) af te sluiten. De behoefte van Defensie voor een voorraad vliegveldverlichting heeft een sterke verbinding met de vliegveldverlichting die reeds opgesteld staat op de Defensie vliegvelden in Nederland. Immers, als vliegveldverlichting vervangen moet worden dan dient dat in veel gevallen exact hetzelfde product te zijn. Dit is o.a. vanwege comptabiliteit en juiste werking van de vliegveldverlichting en dit zorgt ervoor dat veilige start- en landingen van de piloten op de Defensie vliegvelden kunnen worden geborgd. In de meeste gevallen geldt: indien niet exact hetzelfde product wordt geïnstalleerd is dat een risico voor veilige start- en landingen. Defensie heeft uit veiligheidsoverwegingen haar behoefte in deze aanbesteding daarom deels technisch gespecificeerd. Daar waar het mogelijk is, heeft Defensie functioneel gespecifieerd. Defensie heeft haar behoefte ingedeeld in 3 percelen (zie paragraaf 1.2), zodat in een betreffend perceel zowel producent(en) als groothandel(s)/distributeur(s) van vliegveldverlichting kunnen inschrijven. Per Perceel betreft de opdracht: - Levering van de vliegveldverlichtingsproducten in scope van het betreffende perceel door Opdrachtnemer aan Opdrachtgever op locatie(s) van Opdrachtgever in Nederland; - Waar nodig adviseren van Opdrachtgever door Opdrachtnemer over de juiste levering van vliegveldverlichtingsproducten in scope van het betreffende perceel. Dit vereist onder meer van Opdrachtnemer: o De productstructuur en artikelcoderingen kennen en beheersen; o de juiste componenten kunnen identificeren op basis van onderdeelnummer of configuratie; o wijzigingen, opvolgende typen en vervangende onderdelen herkennen; o weten welke onderdelen wel en niet uitwisselbaar zijn; o toegang hebben tot de juiste supply chain. Buiten scope: - levering van veldborden t.b.v. vliegvelden; - installatie en elektrotechnische werkzaamheden aan vliegveldverlichtingsproducten.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34997200 Flughafenbeleuchtung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Voorraad van vliegveldverlichtingsproducten van het fabricaat ADB Safegate die reeds door Defensie in gebruik zijn op vliegvelden in Nederland
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren van vliegverlichtingsproducten voor de voorraad van het ministerie van Defensie. Het Rijksvastgoedbedrijf (RVB) besteedt voor defensie baanrenovaties van vliegvelden aan. RVB besteedt deze baanrenovatie normaliter per vliegveld aan. Dit betreft dan een werken aanbesteding, waarin de vliegveldverlichting is meegenomen. Voor de behoefte aan reserveonderdelen voor vliegveldverlichting koopt RVB normaliter 10% extra vliegveldverlichting in voor Defensie. Dit wordt op voorraad genomen door de Service Dienstvastgoed Defensie (SVD), de eigen vastgoedstoringsdienst van Defensie die hiermee vervanging en onderhoud aan vliegveldverlichting uit kan voeren. Door een beleidswijziging bij Defensie ten gevolge van geopolitieke spanningen, wenst Defensie een voorraad vliegveldverlichting aan te leggen om in staat te zijn 90 dagen lang de verlichting op vliegvelden te kunnen onderhouden en vervangen. Dit overstijgt de 10% aan vliegveldverlichting per baanrenovatie die het RVB normaliter voor Defensie inkoopt. Voor deze aanvullende behoefte zijn geen bestaande overeenkomsten voorhanden bij het RVB of Defensie. Deze aanbesteding dient om overeenkomst(en) af te sluiten. De behoefte van Defensie voor een voorraad vliegveldverlichting heeft een sterke verbinding met de vliegveldverlichting die reeds opgesteld staat op de Defensie vliegvelden in Nederland. Immers, als vliegveldverlichting vervangen moet worden dan dient dat in veel gevallen exact hetzelfde product te zijn. Dit is o.a. vanwege comptabiliteit en juiste werking van de vliegveldverlichting en dit zorgt ervoor dat veilige start- en landingen van de piloten op de Defensie vliegvelden kunnen worden geborgd. In de meeste gevallen geldt: indien niet exact hetzelfde product wordt geïnstalleerd is dat een risico voor veilige start- en landingen. Defensie heeft uit veiligheidsoverwegingen haar behoefte in deze aanbesteding daarom deels technisch gespecificeerd. Daar waar het mogelijk is, heeft Defensie functioneel gespecifieerd. Defensie heeft haar behoefte ingedeeld in 3 percelen, zodat in een betreffend perceel zowel producent(en) als groothandel(s)/distributeur(s) van vliegveldverlichting kunnen inschrijven. Per Perceel betreft de opdracht: Levering van de vliegveldverlichtingsproducten in scope van het betreffende perceel door Opdrachtnemer aan Opdrachtgever op locatie(s) van Opdrachtgever in Nederland; Waar nodig adviseren van Opdrachtgever door Opdrachtnemer over de juiste levering van vliegveldverlichtingsproducten in scope van het betreffende perceel. Dit vereist onder meer van Opdrachtnemer: De productstructuur en artikelcoderingen kennen en beheersen; de juiste componenten kunnen identificeren op basis van onderdeelnummer of configuratie; wijzigingen, opvolgende typen en vervangende onderdelen herkennen; weten welke onderdelen wel en niet uitwisselbaar zijn; toegang hebben tot de juiste supply chain. Buiten scope: levering van veldborden t.b.v. vliegvelden; installatie en elektrotechnische werkzaamheden aan vliegveldverlichtingsproducten.
Los: LOT-0002
Titel: Voorraad van vliegveldverlichtingsproducten van het fabricaat ATG Airports die reeds door Defensie in gebruik zijn op vliegvelden in Nederland
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren van vliegverlichtingsproducten voor de voorraad van het ministerie van Defensie. Het Rijksvastgoedbedrijf (RVB) besteedt voor defensie baanrenovaties van vliegvelden aan. RVB besteedt deze baanrenovatie normaliter per vliegveld aan. Dit betreft dan een werken aanbesteding, waarin de vliegveldverlichting is meegenomen. Voor de behoefte aan reserveonderdelen voor vliegveldverlichting koopt RVB normaliter 10% extra vliegveldverlichting in voor Defensie. Dit wordt op voorraad genomen door de Service Dienstvastgoed Defensie (SVD), de eigen vastgoedstoringsdienst van Defensie die hiermee vervanging en onderhoud aan vliegveldverlichting uit kan voeren. Door een beleidswijziging bij Defensie ten gevolge van geopolitieke spanningen, wenst Defensie een voorraad vliegveldverlichting aan te leggen om in staat te zijn 90 dagen lang de verlichting op vliegvelden te kunnen onderhouden en vervangen. Dit overstijgt de 10% aan vliegveldverlichting per baanrenovatie die het RVB normaliter voor Defensie inkoopt. Voor deze aanvullende behoefte zijn geen bestaande overeenkomsten voorhanden bij het RVB of Defensie. Deze aanbesteding dient om overeenkomst(en) af te sluiten. De behoefte van Defensie voor een voorraad vliegveldverlichting heeft een sterke verbinding met de vliegveldverlichting die reeds opgesteld staat op de Defensie vliegvelden in Nederland. Immers, als vliegveldverlichting vervangen moet worden dan dient dat in veel gevallen exact hetzelfde product te zijn. Dit is o.a. vanwege comptabiliteit en juiste werking van de vliegveldverlichting en dit zorgt ervoor dat veilige start- en landingen van de piloten op de Defensie vliegvelden kunnen worden geborgd. In de meeste gevallen geldt: indien niet exact hetzelfde product wordt geïnstalleerd is dat een risico voor veilige start- en landingen. Defensie heeft uit veiligheidsoverwegingen haar behoefte in deze aanbesteding daarom deels technisch gespecificeerd. Daar waar het mogelijk is, heeft Defensie functioneel gespecifieerd. Defensie heeft haar behoefte ingedeeld in 3 percelen (zie paragraaf 1.2), zodat in een betreffend perceel zowel producent(en) als groothandel(s)/distributeur(s) van vliegveldverlichting kunnen inschrijven. Per Perceel betreft de opdracht: Levering van de vliegveldverlichtingsproducten in scope van het betreffende perceel door Opdrachtnemer aan Opdrachtgever op locatie(s) van Opdrachtgever in Nederland; Waar nodig adviseren van Opdrachtgever door Opdrachtnemer over de juiste levering van vliegveldverlichtingsproducten in scope van het betreffende perceel. Dit vereist onder meer van Opdrachtnemer: De productstructuur en artikelcoderingen kennen en beheersen; de juiste componenten kunnen identificeren op basis van onderdeelnummer of configuratie; wijzigingen, opvolgende typen en vervangende onderdelen herkennen; weten welke onderdelen wel en niet uitwisselbaar zijn; toegang hebben tot de juiste supply chain. Buiten scope: levering van veldborden t.b.v. vliegvelden; installatie en elektrotechnische werkzaamheden aan vliegveldverlichtingsproducten.
Los: LOT-0003
Titel: Voorraad van vliegveldverlichtingsproducten die deels bestaat uit producten van diverse fabricaten die reeds door Defensie in gebruik zijn op vliegvelden in Nederland en deels bestaat uit functioneel gespecificeerde producten