2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa kompleksowego ubezpieczenia na potrzeby Szpitala Powiatowego w Zawierciu
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest usługa kompleksowego ubezpieczenia zgodnie z zapisami SWZ i właściwymi Ogólnymi Warunkami Ubezpieczeń. Przedmiot zamówienia został podzielony na pakiety: Pakiet nr 1 – Ubezpieczenie OC, obejmuje: a) Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą b) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej c) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia Pakiet nr 2 – Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk Pakiet nr 3 – Ubezpieczenie komunikacyjne
Interne Kennung: DZP/PN/74/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający w oparciu o art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp skrócił termin składania ofert. Ogłoszenie o profilu nabywcy zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej. Zamawiający zamieścił Ogłoszenie o profilu nabywcy oraz Wstępne ogłoszenie informacyjne wykorzystywane do skrócenia terminu składania ofert na własnej stronie internetowej w zakładce Profil Nabywcy
Zentrale Elemente des Verfahrens: Wykonawca wraz z ofertą składa: 1) Formularz ofertowy - załącznik nr 1 do SWZ; 2) Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ) - załącznik nr 3 do SWZ; 3) Oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego oraz oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia na podstawie art. 5k rozporządzenia 833/3014 w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2022/576 - załącznik nr 5 do SWZ; 4) Ogólne Warunki Ubezpieczenia wnioskowanych ryzyk; 5) Kartę produktu ubezpieczenia – dokument zawierający informacje o produkcie ubezpieczeniowym; 6) Pełnomocnictwo w przypadku, gdy uprawnienie do podpisania oferty nie wynika z właściwego rejestru lub centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej. Pełnomocnictwo dla pełnomocnika do reprezentowania w postępowaniu Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia - dotyczy ofert składanych przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. Dokumenty potwierdzające umocowanie do reprezentowania wraz z określeniem jego zakresu sporządzone w języku obcym przekazuje się wraz z tłumaczeniem na język polski.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66513000 Rechtsschutz- und Allgefahrenversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - Ubezpieczenie OC
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest usługa kompleksowego ubezpieczenia zgodnie z zapisami SWZ, załącznika nr 1 do SWZ oraz właściwymi Ogólnymi Warunkami Ubezpieczeń.
Interne Kennung: DZP/PN/74a/2026
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 - Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk
Interne Kennung: DZP/PN/74b/2026
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 - Ubezpieczenie komunikacyjne
Interne Kennung: DZP/PN/74c/2026