See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Baltijas jūras un Rīgas līča starptautiskās hidroakustiskās uzskaites un Baltijas jūras starptautiskās grunts traļa uzskaites nodrošināšana 2026. gada 4. ceturksnī
Beschreibung: Baltijas jūras un Rīgas līča starptautiskās hidroakustiskās uzskaites un Baltijas jūras starptautiskās grunts traļa uzskaites nodrošināšana 2026. gada 4. ceturksnī
Interne Kennung: BIOR 2026/21/AK/EJZAF
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63726800 Dienstleistungen mit Forschungsschiffen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Baltijas jūras un Rīgas līča starptautiskā hidroakustiskā uzskaite 2026. gada 4. ceturksnī
Los: LOT-0002
Titel: Baltijas jūras starptautiskā grunts traļa uzskaite 2026. gada 4. ceturksnī