2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i transport odpadów komunalnych niesegregowanych (zmieszanych) i selektywnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Szczawno-Zdrój
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i transport odpadów komunalnych niesegregowanych (zmieszanych) i selektywnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Szczawno-Zdrój, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i zakresu obowiązku wykonawcy, zasady współpracy oraz rozliczeń wzajemnych Wykonawcy z Zamawiającym, zawarty jest w projekcie umowy wykonawczej wraz z załącznikami. Wewnętrzny identyfikator: ZI.271.2.2026
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001