612910-2025 - Ergebnis
Polen – Hauptprozessoren für Personalcomputer – Dostawa sprzętu komputerowego oraz urządzeń wielofunkcyjnych.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego oraz urządzeń wielofunkcyjnych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowego i nieużywanego, niepowystawowego sprzętu. Przedmiot zamówienia został podzielony na 4 części: Część 1 – Zestawy komputerowe (jednostka centralna + monitor); Część 2 – Monitory; Część 3 – Notebooki; Część 4 – Urządzenia wielofunkcyjne A4. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został określony w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ (specyfikacja techniczna).
Vorherige Bekanntmachung: 354889-2025
Interne Kennung: 13/PN/IPEiA/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213400 Hauptprozessoren für Personalcomputer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Zestawy komputerowe (jednostka centralna + monitor);
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowego i nieużywanego, niepowystawowego sprzętu. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został określony w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ (specyfikacja techniczna).
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Monitory
Haupteinstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Notebooki
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Urządzenia wielofunkcyjne A4
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter