612924-2026 - Ergebnis
Polen – Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen – Wykonanie przeglądów okresowych aparatury medycznej marki Maquet Cardiopulmonary, Fresenius Medical Care, Fresenius Kabi, Teleflex, Therakos, Edwards Lifesciences, Lidco, Biotronik, Reynolds Medical w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie (DFP.271.110.2026.KK)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie przeglądów okresowych aparatury medycznej marki Maquet Cardiopulmonary, Fresenius Medical Care, Fresenius Kabi, Teleflex, Therakos, Edwards Lifesciences, Lidco, Biotronik, Reynolds Medical w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie (DFP.271.110.2026.KK)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: wykonanie przeglądów okresowych aparatury medycznej marki Maquet Cardiopulmonary, Fresenius Medical Care, Fresenius Kabi, Teleflex, Therakos, Edwards Lifesciences, Lidco, Biotronik, Reynolds Medical w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców.
Vorherige Bekanntmachung433237-2026
Interne KennungDFP.271.110.2026.KK
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
LosLOT-0004
Titel4
Beschreibung1. Aparat do kontrapulsacji wewnątrzaortalnej - 3 przeglądy 2. Aparat do kontrapulsacji wewnątrzaortalnej - 3 przeglądy 3. Aparat do kontrapulsacji wewnątrzaortalnej - 3 przeglądy 4. Aparat do kontrapulsacji wewnątrzaortalnej - 3 przeglądy 5. Aparat do kontrapulsacji wewnątrzaortalnej - 3 przeglądy
Interne Kennung4
LosLOT-0008
Titel8
Beschreibung1. Kardiostymulator - stymulator zewnętrzny serca - 3 przeglądy 2. Kardiostymulator - stymulator zewnętrzny serca - 3 przeglądy 3. Kardiostymulator - stymulator zewnętrzny serca - 3 przeglądy 4. Kardiostymulator - stymulator zewnętrzny serca- 3 przeglądy 5. Kardiostymulator - stymulator zewnętrzny serca- 3 przeglądy 6. Kardiostymulator - stymulator zewnętrzny serca- 3 przeglądy 7. Kardiostymulator - stymulator zewnętrzny serca- 3 przeglądy 8. Kardiostymulator - stymulator zewnętrzny serca- 3 przeglądy 9. Kardiostymulator - stymulator zewnętrzny serca- 3 przeglądy 10. Kardiostymulator - stymulator zewnętrzny serca- 3 przeglądy 11. Kardiostymulator - stymulator zewnętrzny serca- 3 przeglądy 12. Kardiostymulator - stymulator zewnętrzny serca- 3 przeglądy
Interne Kennung8
LosLOT-0009
Titel9
Beschreibung1. Aparat do pomiaru PWV i CBP - 3 przeglądy
Interne Kennung9