See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SVA/4620-309/2025: DSE Jarosław- Zakup wraz z dostawą węgla miał do miejscowości: Miedwie, Glewice, Drawno, Toruń.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą węgla miał do miejscowości: Miedwie, Glewice, Drawno, Toruń. Zamawiający podzielił zamówienie na dwie części, tj.: Część I - Zakup wraz z dostawą węgla miał do JW. w miejscowościach: Miedwie-Bielkowo, Drawno, Glewice. Część II - Zakup wraz z dostawą węgla miał do JW. w miejscowości Toruń.
Vorherige Bekanntmachung: 421734-2025
Interne Kennung: SVA/4620-309/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09111000 Steinkohle und aus Steinkohle gewonnene Brennstoffe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I - Zakup wraz z dostawą węgla miał do JW. w miejscowościach: Miedwie- Bielkowo, Drawno, Glewice.
Beschreibung: Zakup wraz z dostawą miału węglowego o wartości opałowej powyżej 23 000 kj/kg, zawartości popiołu do 14%, zawartości siarki do 0,8%, granulacja ziarna 1-31 mm, zawartość wilgoci całkowitej do 16% do JW. w miejscowości: - Miedwie-Bielkowo, 73-108 Kobylanka w ilości 200 Mg - Drawno, 73-220 Drawno w ilości 200 Mg - Glewice, 72-100 Glewice w ilości 150 Mg
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji dotyczące możliwości niezrealizowania do 50% zakresu przedmiotu Umowy określonego w formularzu cenowym stanowiących załączniki nr 7.1, 7.2 do SWZ lub możliwość zwiększenia do 50% zakresu przedmiotu określonego w formularzu cenowym stanowiących załączniki nr 7.1, 7.2 do SWZ. Realizacja postanowienia określonego w zdaniu poprzedzającym nastąpi w sytuacji wystąpienia stosownych potrzeb ujawnionych po stronie Zamawiającego, w szczególności ze względu na: 1) zaistnienie warunków atmosferycznych polegających na spadku lub wzroście temperatur o min. 0,2oC w stosunku do średnich z roku poprzedniego z tego samego okresu dla danego obszaru, 2) wystąpienie awarii sieci grzewczej lub kotłowni, skutkująca koniecznością czasowego ich wyłączenia, 3) decyzję Inwestora o wyłączeniu lub włączeniu budynku do systemu cieplnego, bądź o zmianie sposobu ogrzewania budynku.
Los: LOT-0002
Titel: Część II - Zakup wraz z dostawą węgla miał do JW. w miejscowości Toruń.
Beschreibung: Zakup wraz z dostawą miału węglowego o wartości opałowej powyżej 23 000 kj/kg, zawartości popiołu do 14%, zawartości siarki do 0,8%, granulacja ziarna 1-31 mm, zawartość wilgoci całkowitej do 16% do JW. w miejscowości Toruń w ilości 1000 Mg.