612947-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten – Przebudowa i rozbudowa istniejącego budynku biurowo-warsztatowego na halę Stacji Obsługi Tramwajów (budynek A) budowa i rozbiórka układu torowego - sieciowego wraz z budową podziemnej infrastruktury technicznej na terenie Stacji Obsługi Tramwajów Podgórze TT ul. Jana Brożka 3 i ul. Rzemieślnicza 19 (budynek A) w Krakowie.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzebudowa i rozbudowa istniejącego budynku biurowo-warsztatowego na halę Stacji Obsługi Tramwajów (budynek A) budowa i rozbiórka układu torowego - sieciowego wraz z budową podziemnej infrastruktury technicznej na terenie Stacji Obsługi Tramwajów Podgórze TT ul. Jana Brożka 3 i ul. Rzemieślnicza 19 (budynek A) w Krakowie.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie przebudowy i rozbudowy istniejącego budynku biurowo-warsztatowego na halę Stacji Obsługi Tramwajów (budynek A) budowa i rozbiórka układu torowego - sieciowego wraz z budową podziemnej infrastruktury technicznej - ,,Przebudowa układu torowego w rejonie ulic Brożka i Rzemieślniczej, adaptacja hali dla potrzeb obsługi tramwajów, budowa niezbędnej infrastruktury technicznej w tym podstacji trakcyjnej’’ na terenie Stacji Obsługi Tramwajów Podgórze TT ul. Jana Brożka 3 i ul. Rzemieślnicza 19 (budynek A) w Krakowie. INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZEPROWADZENIA WIZJI 1. Zamawiający w dniu 16.09.2026 r zorganizuje wizję lokalną na terenie Stacji Obsługi Tramwajów Podgórze (TT). Spotkanie Wykonawców zainteresowanych udziałem w wizji odbędzie się o godz. 10:00 przy wejściu na teren Stacji Obsługi Tramwajów Podgórze ul. Jana Brożka 3 w Krakowie. 2. Wykonawca zobowiązany jest najpóźniej na jeden dzień przed planowanym terminem wizji zgłosić chęć uczestniczenia w wizji. Wzór zgłoszenia stanowi załącznik nr 11 do SWZ. 3. Udział w wizji lokalnej nie jest obowiązkowy. 4. Zamawiający dopuszcza złożenie zgłoszenia do udziału w wizji za pośrednictwem platformy zakupowej Zamawiającego https://mpk-krakow.eb2b.com.pl/ lub poczty elektronicznej zamowienia@mpk.krakow.pl jako dokument opatrzony kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
Interne KennungLP.281.173.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45262310 Stahlbetonarbeiten, 45262300 Betonarbeiten, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten, 45223000 Bau von Konstruktionen und baulichen Anlagen, 45330000 Installateurarbeiten, 45260000 Dachdeckarbeiten und Spezialbauarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45233140 Straßenarbeiten, 34941300 Straßenbahnschienen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie przebudowy i rozbudowy istniejącego budynku biurowo-warsztatowego na halę Stacji Obsługi Tramwajów (budynek A) budowa i rozbiórka układu torowego - sieciowego wraz z budową podziemnej infrastruktury technicznej - ,,Przebudowa układu torowego w rejonie ulic Brożka i Rzemieślniczej, adaptacja hali dla potrzeb obsługi tramwajów, budowa niezbędnej infrastruktury technicznej w tym podstacji trakcyjnej’’ na terenie Stacji Obsługi Tramwajów Podgórze TT ul. Jana Brożka 3 i ul. Rzemieślnicza 19 (budynek A) w Krakowie.