612953-2026 - Wettbewerb
Polen – Architekturentwurf – Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania: Budowa Internatu Asystenta nr 2 na działkach o numerach ewidencyjnych 2/170 i 2/171 wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOpracowanie dokumentacji projektowej dla zadania: Budowa Internatu Asystenta nr 2 na działkach o numerach ewidencyjnych 2/170 i 2/171 wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania: Budowa Internatu Asystenta nr 2 na działkach o numerach ewidencyjnych 2/170 i 2/171 wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego zgodnie z wymaganiami określonymi w Specyfikacji Warunków Zamówienia 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają: 1) Opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 2 do SWZ; 2) Projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 10 do SWZ.
Interne KennungAszWoj-K-ZZP.2812.49.2026.SO
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
5. Los
LosLOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
612953-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: AszWoj-K-ZZP.2812.49.2026.SO
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71220000 Architectural design services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Main classification (cpv): 71200000 Architectural and related services