2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa kompleksowego sprzątania i utrzymania czystości wraz z czynnościami pomocniczymi przy pacjencie oraz obsługą kuchenek oddziałowych i transportem posiłków dla Wielkopolskiego Centrum Neuropsychiatrycznego w Kościanie
Beschreibung: Usługa kompleksowego sprzątania i utrzymania czystości wraz z czynnościami pomocniczymi przy pacjencie oraz obsługa kuchenek oddziałowych i transport posiłków dla Wielkopolskiego Centrum Neuropsychiatrycznego w Kościanie podzielona na dwa zadania. A. Zadanie 1 - kompleksowe sprzątanie i utrzymanie czystości wraz z czynnościami pomocniczymi przy pacjencie w obiektach Zamawiającego wraz z obsługą 12 kuchenek oddziałowych Obiekty Centrum znajdują się: - w Kościanie, pl. Paderewskiego 1a - w Kościanie, ul. Bernardyńska 4 - w Kościanie, ul. Śmigielska 53 - w Wonieściu, gm. Śmigiel - w Siekowie, gm. Przemęt Zamówienie obejmuje wykonywanie usługi we wszystkich komórkach organizacyjnych Centrum. Zamówienie obejmuje codzienną obsługę 12 kuchenek oddziałowych, z czego: a) w Kościanie, pl. Paderewskiego 1a - 9 kuchenek oddziałowych; b) w Kościanie, ul. Śmigielska 53-1 kuchenka oddziałowa; c) w Siekowie, gm. Przemęt, pow. Wolsztyn - 1 kuchenka oddziałowa; d) w Wonieściu, gm. Śmigiel, pow. Kościan - 1 kuchenka oddziałowa. Zakres czynności pomocniczych przy pacjencie opisuje załącznik nr A.11 i polega głownie na podjęciu gotowości/udziału w wykonywaniu czynności polegających na pomocy personelu sprzątającego (na polecenie personelu medycznego) podczas wykonywania czynności pomocniczych przy pacjencie będących w związku z usługami medycznymi, w szczególności pomoc i wykonywanie czynności pomocniczych przy pacjencie pod nadzorem personelu pielęgniarskiego przy: - kąpieli, myciu, goleniu i ubieraniu pacjentów - zmianie bielizny pościelowej i osobistej pacjentów - zaspokajaniu potrzeb fizjologicznych pacjentów - podawaniu posiłków - mycie i dezynfekcja łóżek po wypisie pacjentów B. Zadanie 2 – usługa transportu posiłków 1) Dostarczanie posiłków na terenie Wielkopolskiego Centrum Neuropsychiatrycznego w Kościanie, pl. Paderewskiego 1A (śniadania, obiady i kolacje) z kuchni głównej Centrum do oddziałów: Willa I, Willa II, Willa III, Willa VI, Willa VII, Willa im. Mazurkiewicza, Willa im. Conolly, Oddział Psychiatrii Sądowej, Oddział Leczenia Uzależnień II, Oddział Dzienny Psychiatryczny, Dzienny Oddział Terapii Uzależnienia od Alkoholu oraz dostarczanie leków z Apteki szpitalnej do ww. oddziałów wg potrzeb zamawiającego a także dostarczanie w sezonie letnim wodę w zgrzewkach z magazynu szpitalnego dla personelu na oddziałach wg potrzeb zamawiającego. 2) Dostarczanie posiłków (śniadania oraz obiady łącznie z kolacją) z kuchni głównej Centrum - Kościan, Pl. Paderewskiego 1a, do oddziałów: a) w Kościanie, ul. Śmigielska 53 (odległość ok. 1 km) b) w Siekowie, gm. Przemęt (odległość ok. 30 km), c) w Wonieściu, gm. Śmigiel (odległość ok. 15 km), oraz do ww. oddziałów dostarczenie poczty wewnętrznej i leków z Apteki szpitalnej, wody mineralnej w zgrzewkach w sezonie letnim a także przewóz materiałów do badań laboratoryjnych z oddziału w Kościanie, ul. Śmigielska 53 w Siekowie i Wonieściu wg potrzeb zamawiającego.
Interne Kennung: ZP/15/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie jest prowadzone na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy PZP Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55320000 Servieren von Mahlzeiten, 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste, 90911300 Fensterreinigung, 55520000 Verpflegungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kompleksowe sprzątanie i utrzymanie czystości wraz z czynnościami pomocniczymi przy pacjencie w obiektach Zamawiającego wraz z obsługą 12 kuchenek oddziałowych
Beschreibung: Zamówienie obejmuje wykonywanie usługi we wszystkich komórkach organizacyjnych Centrum. Obiekty Centrum znajdują się: - w Kościanie, pl. Paderewskiego 1a - w Kościanie, ul. Bernardyńska 4 - w Kościanie, ul. Śmigielska 53 - w Wonieściu, gm. Śmigiel - w Siekowie, gm. Przemęt Zamówienie obejmuje codzienną obsługę 12 kuchenek oddziałowych a) w Kościanie, pl. Paderewskiego 1a - 9 kuchenek oddziałowych; b) w Kościanie, ul. Śmigielska 53-1 kuchenka oddziałowa; c) w Siekowie, gm. Przemęt, pow. Wolsztyn - 1 kuchenka oddziałowa; d) w Wonieściu, gm. Śmigiel, pow. Kościan - 1 kuchenka oddziałowa.
Interne Kennung: Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Usługa transportu posiłków
Beschreibung: 1) Dostarczanie posiłków na terenie Wielkopolskiego Centrum Neuropsychiatrycznego w Kościanie, pl. Paderewskiego 1A (śniadania, obiady i kolacje) z kuchni głównej Centrum do oddziałów: Willa I, Willa II, Willa III, Willa VI, Willa VII, Willa im. Mazurkiewicza, Willa im. Conolly, Oddział Psychiatrii Sądowej, Oddział Leczenia Uzależnień II, Oddział Dzienny Psychiatryczny, Dzienny Oddział Terapii Uzależnienia od Alkoholu oraz dostarczanie leków z Apteki szpitalnej do ww. oddziałów wg potrzeb zamawiającego a także dostarczanie w sezonie letnim wodę w zgrzewkach z magazynu szpitalnego dla personelu na oddziałach wg potrzeb zamawiającego. 2) Dostarczanie posiłków (śniadania oraz obiady łącznie z kolacją) z kuchni głównej Centrum - Kościan, Pl. Paderewskiego 1a, do oddziałów: a) w Kościanie, ul. Śmigielska 53 (odległość ok. 1 km) b) w Siekowie, gm. Przemęt (odległość ok. 30 km), c) w Wonieściu, gm. Śmigiel (odległość ok. 15 km), oraz do ww. oddziałów dostarczenie poczty wewnętrznej i leków z Apteki szpitalnej, wody mineralnej w zgrzewkach w sezonie letnim a także przewóz materiałów do badań laboratoryjnych z oddziału w Kościanie, ul. Śmigielska 53 w Siekowie i Wonieściu wg potrzeb zamawiającego.
Interne Kennung: Zadanie 2
Haupteinstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste