2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy produktów leczniczych z programów lekowych
Beschreibung: Dostawy produktów leczniczych w ramach programów lekowych zwanych dalej „towarem” zgodnie z rodzajem asortymentu i ilościami określonymi w „Formularzu asortymentowo-cenowym”, który będzie załącznikiem nr 2 do SWZ i zgodnie z „Formularzem Oferty”, który będzie załącznikiem nr 1 do SWZ. Zamówienie zostanie podzielone na części.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dostawy produktów leczniczych w ramach programów lekowych zwanych dalej „towarem” zgodnie z rodzajem asortymentu i ilościami określonymi w „Formularzu asortymentowo-cenowym”, który będzie załącznikiem nr 2 do SWZ i zgodnie z „Formularzem Oferty”, który będzie załącznikiem nr 1 do SWZ
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zgodnie ze wzorem umowy