See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nawóz dolistny ADOB Bor lub równoważny
Beschreibung: Nawóz dolistny ADOB Bor lub równoważny w ilości 500 litrów. Wymagane parametry techniczne i jakościowe dla produktu równoważnego. Przedmiot zamówienia stanowi płynny nawóz dolistny, przeznaczony do stosowania w uprawie: - rzepak - burak cukrowy. Zawartość: bor (B) 10,5% (143,8 g/l) - rozpuszczalny w wodzie. Na potwierdzenie informacji dotyczących wyżej wymienionych parametrów jakościowych produktu Zamawiający wymaga załączenia do oferty przedmiotowego środka dowodowego w postaci karty charakterystyki lub innego dokumentu potwierdzającego spełnianie wymaganych parametrów produktu. Zamawiający jest podatnikiem podatku rolnego i zamawiany produkt wykorzysta na potrzeby własne.
Vorherige Bekanntmachung: 471249-2026
Interne Kennung: 124/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24440000 Diverse Düngemittel
5. Los
Los: LOT-0001