See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gradnja stanovanjske soseske Ob Savi, Kranj s komunalno opremo
Beschreibung: Predmet naročila je izbira izvajalca za izgradnjo 269 stanovanjskih enot v desetih večstanovanjskih objektih Ob Savi, Kranj s pripadajočo zunanjo, prometno ter krajinsko ureditvijo ter priključki na obstoječo komunalno, energetsko in prometno infrastrukturo in izvedbo javne komunalne opreme.
Interne Kennung: JN-78458
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 550469