612986-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Rechnungslegung und -prüfung – Recovery audit
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRecovery audit
BeschreibungGemeente Amsterdam zoekt een Opdrachtnemer voor het uitvoeren van een Recovery audit. Dit betreft een jaarlijkse audit naar openstaande saldo’s bij leveranciers en mogelijke onjuiste betalingen. Het onderzoek wordt uitgevoerd op basis van data-analyse en statementonderzoek.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79210000 Rechnungslegung und -prüfung
5. Los
LosLOT-0000