See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów medycznych, niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne oraz komunalnych i budowlanych wytworzonych przez Narodowy Instytut Kardiologii w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi zagospodarowania wytworzonych odpadów. Wykonawcy zapewnią Zamawiającemu usługę odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów komunalnych, budowlanych, medycznych oraz niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne wytworzonych przez Narodowy Instytut Kardiologii z siedzibą w Warszawie przy ul. Alpejskiej 42 i ul. Niemodlińskiej 33.
Vorherige Bekanntmachung: 578316-2026
Interne Kennung: ZP.020.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90524000 Dienstleistungen für medizinische Abfälle, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych i budowlanych
Beschreibung: Część nr 1 - Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych i budowlanych
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów medycznych
Beschreibung: Część nr 2 - Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów medycznych
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90524000 Dienstleistungen für medizinische Abfälle
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne
Beschreibung: Część nr 3 - Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne